Wpis z mikrobloga

sprzedałem jako w800.. jak teraz o tym myśle to mi głupio jak cholera.


@armatoramator: no bo przecież zrobiłeś w800, one się różniły tylko oprogramowaniem, obudową i bonusami które były w zestawie(bodaj tam jakieś wypasione słuchawki i duża karta pamięci)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: też miałem dwa i uwielbialem te telefony ale stick po jakims czasie do obslugi wymagal odpowiedniej kombinacji nacisku przesuwania i wyczucia


@mAikk

A gdzie my to teraz słyszymy o 3D TOUCH #iphone ? ;>
Kolejny dowód na to, że Apple nie potrafi samo nic wymyślić ;P
  • Odpowiedz
@PatrixOK Pamiętam jak miałem k510i i marzyłem o k750i, bo miał skubany lepszy aparat i kartę pamięci. Płakałam po nocach że na mojego grata mieści się 5 empetrójek tylko ()
  • Odpowiedz
to forum się na początku k800i.pl nazywało. Po jakimś czasie zmienili nazwę i stało się ogólnie o Sony Ericssonach.


@Soutaiseiriron: raczej nie bardzo. Nie widzę tam nigdzie postów adminów z k800i.pl. Batorencjusz i xadrian po zniknięciu k800i.pl stworzyli forum na temat Androida (Samsungów z Androidem?), ale nie było tam zbyt wielu odwiedzających.
  • Odpowiedz
@Masny: w880i, pamietam jak mi się marzył, na allegro stal po 300zł ja kupilem za 60 z całym kompletem (jakis typ znalazl na ukrainie nie mial pl menu i simlock byl)
  • Odpowiedz