Wpis z mikrobloga

@Wymazywanie: W każdym razie uczepiło się te ETC tego 0.0024 jak rzep psiego ogona i co się ruszy wyżej to od razu inwestorzy sprzedają. Podaż widać jest na tyle silny że tłamsi cenę - lub po prostu jest jakaś siła które zależy na tym by cena była nisko. Mogło by się pojawić jakieś dobre info wtedy na pewno ETC wyrwało by się z tego marazmu i trend może by się odwrócił.
@pawlo74: jest jakaś zakładka split ETH eh... czy oni nie mogli zrobić poprostu osobno zakładki ETH i ETC ? ja tam się kur... nie znam na jakichś splitach chcę mieć normalny portfel do ETC i osobno do ETH żeby mi się nie pojabały te portfele a tu taka niemiła niespodzianka. ETH widzę a ETC jest tylko jakaś zakładka split ETH ETC z którą #!$%@? wie co zrobić i nie mam zielonego
@nowayman: jeżeli prawilne to nie powonno być obsługi ETHf. To nie jest krypto to kontrolowany coin. Blockchain został wynaleziony żeby n9e trzeba było nikomu ufać dlatego, że nikt tego nie kontroluje. Ty nie ośmieszaj się z tym.
To duży rynek, szczególnie w USA. Mnie to martwi.


@nowayman: apple kompromituje się coraz bardziej, już działają jak banksterzy z hsbc, ostatnia afera z unikaniem podatków w Irlandii. NIGDY nie kupiłem i nie kupię produktu tej firmy. Od czasów zakazu bitcoina kupowanie produktów apple to poniżenie i wstyd!