Wpis z mikrobloga

"Tobie to dobrze, skończysz studia, pójdziesz do pracy to zobaczysz dopiero"

Tez mi tak mówili, więc poszedłem do pracy i zobaczyłem, że w zyciu nie wróciłbym do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do rzeczy: odebrałem wczoraj 468- konne Grand Cherokee SRT na test i jade wlasnie nim... na dzień z kilkukrotnie słabszym ale równie emocjonującym Abarthem 595 Competizione.
A wiec, Jeepowcy i Abarthisti - zapraszam do zadawania pytań :)
Jeepa mam na pare dni, Abarth tylko dziś i spróbuje złapać jak najwiecej wrażeń z jazdy.

Więcej o SRT już wkrótce pod moim tagiem - #carburator

#jeep #motoryzacja #samochody #abarth
macq2309 - "Tobie to dobrze, skończysz studia, pójdziesz do pracy to zobaczysz dopier...

źródło: comment_PwOUBg3k96kkOtUdVBzOepBFClycV7Eu.jpg

Pobierz
  • 44
@macq2309: cel na przyszly rok , szkoda ze juz nie bedzie rocznikiem bierzacym :P ...
wolaj jak opiszesz... dokladnie chodzi mi o wygode jazdy w miescie SRT, czy jest jakiekolwiek podobienstwo do BMW X5 xDrive50i(chyba miales okazje jezdzic, tak mi sie cos kojarzy bo obserwuje troszku Cie:P)
@macq2309: ja wiem czy z lepszych materiałów ? Jeżeli porównamy jego cenę z np X5 czy ML to wyjdzie nam spora różnica a jednak w Cherokee jest niezłe wyposażenie mamy w firmie jednego w wersji summit, za te pieniądze co płaciliśmy pewnie można by dostać pół ML-i...
Który rok tego SRT ?