Wpis z mikrobloga

Hue Hue - jak macie Kindle i Windowsa 10 to uważajcie przy podłączaniu - bo się to może skończyć BSOD-em - w pierwszej chwili myślałem że mi się Kindle popsuł ale nie - to podobno powszechny problem. Czo ten Microsoft.
Aha - i co zaobserwowałem - jeżeli system startuje z podłączonym Kindlem to nic złego się nie dzieje - blue screen pojawia się jak próbuję podłączyć urządzenie w trakcie działania systemu.
Wcześniej działało bez problemu- coś musiała #!$%@?ć jedna z ostatnich "aktualizacji"
Jakby ktoś pytał to mam Kindle 7 2014. Błąd jaki pojawia się na blue screenie to SYSTEMTHREADEXCEPTIONNOTHANDLED
Prawdopodobnie wszystko u was może być w porządku, podejrzewam że tylko niektóre Kindle sprawiają kłopoty, ludzie zgłaszają Voyage i Papperwhite. Prawdopodobnie problem występuje tylko wtedy, gdy Kindle nie ma zamkniętego etui na magnes (jeżeli takowe ktoś posiada) aczkolwiek tego nie chciało mi się już sprawdzać, dość tych bsodów na dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-performance/windows-10-anniversary-update-blue-screen-with/78aff7e7-3aa0-461f-80d3-8e4b9063ef0c
#microsoft #kindle #windows10
  • 7
@b0lec: Myślałem, że tylko ja tak mam. Też Kindle 7, co ciekawe jak najpierw kabel podłączę pod czytnik a później do usb w kompie to jest ok, inaczej zawsze BSOD... Tak od 2-3 tygodni i już tego pilnuję.
@b0lec:

co ciekawe jak najpierw kabel podłączę pod czytnik a później do usb w kompie to jest ok


@alhakeem:
Potwierdzam. Mój Windows tak samo reaguje na podłączenie Voyage.
Polecam korzystać z "Send to kindle", przy tej metodzie nie ma najmniejszych problemów.