Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co mirasy... doszedłem w życiu do takiego momentu do jakiego dojść nigdy nie chciałem.
Jutro jadę na urlop - Chorwacja. Żona się uparła, że ma być Chorwacja choć byliśmy tam już pierdyliard razy. Prognoza pogody choojowa na maxa. Będzie zimno i deszcz. Ale nie martwi mnie to, że się plażować nie da. Martwi mnie to, że nuda sięgnie zenitu gdyż moja żona jest tak nudną osobą, że aż nie mogę w to uwierzyć. Nic z nią nie można zrobić. Kompletnie nic, nawet seks to abstrakcja. Nie ma o czym ze sobą rozmawiać. Kompletnie inne zainteresowania, brak wspólnego zdania na istotne kwestię
I wiecie co? To jest dopiero przegryw, a nie jakieś piwniczenie w wieku lat 16 bo dziewczyny nie ma...

Biorę więc 10 książek, 15 filmów i będę się nudził.

#zwiazki #malzenstwo #nuda #feels #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 70
OP: @alejandra15: Zakładasz, ze przez lata nic nie robiłem aby ten stan rzeczy zmienić - błędnie. Szczerze powiedziawszy po latach starań jestem już tym wyczerpany.
Ani przez moment nie oczekiwałem porady. Aż takim debilem nie jestem aby szukać porady w takiej kwestii na wypoku.
Zwyczajnie podzieliłem się myślą i swoimi rozterkami, ot i tyle.
Tobie za to ocenianie po trzech zdaniach idzie doskonale. brrrrr... chroń mnie o najwyższy przed takimi
@AnonimoweMirkoWyznania zamiast filmów i książek poczytaj w necie o innych formach rozrywki gdzie jedziecie, może jednodniowa wycieczka do czarnogóry albo sarajewa?(wymagane paszporty-polecam szczególnie sarajewo). może organizują w chorwacji yacht tours? cały dzień na jachcie z możliwością pływania w morzu. a może są jakieś ciekawe atrakcje w okolicy których jeszcze nie widzieliście. z góry uznajesz że będziesz się nudził. jak powiesz jej stanowczo że dzisiaj robimy to i to, myślisz że odmówi? może
MozeTerapiaPar: @AnonimoweMirkoWyznania: OPie, Ty już dawno zniknąłeś z jego emocjonalnego radaru. Nie mówię, że to Twoja wina, ale to tak jak z kobietami narzekającymi na "grubasa na kanapie z piwem w ręku". Coś się musiało srogo #!$%@?ć w relacji (w tym właśnie - przede wszystkim - partnerka musiała zniknąć z emocjonalnego radaru tego "grubasa"), żeby tak się skończyło. I druga strona musiała też na to "pozwolić", bo mamy wpływ na