Wpis z mikrobloga

Nie udało mi sie życie zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej miłości, potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham - mój syn - wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wyrastałem w piekle małżeństwa moich rodziców a myśl, ze mój Sylwuniu będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja łamie mi serce. Praca która była moim powołaniem okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność którą sam sobie zgotowałem. Nikt i nic mnie już nie czeka. Nie widzę przed sobą przyszłości. Jestem w proszku, w rozsypce - wypatroszony rozmontowany wypalony i śmiertelnie zmęczony chociaż niczego w życiu nie dokonałem. Muszę przystanąć w biegu chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć. Za wszelką cenę odpocząć...

#oswiadczenie #feels
  • 114
  • Odpowiedz
Za niedługo ktos napisze że chce sie powiesic, a wszyscy beda cisnac beke ze dobra zarzutka..


@CichySzelestOka: nie niedługo, już widziałem komentarz zastanawiając się czy rzucić się pod pociąg i uznany był za zarzutke
  • Odpowiedz
@lubielizacosy daj spokój chłopaku, ja też tak żyłem i to nie życie. Odszedlem, zostawiłem ta babe a syna mam bardzo dużo przy sobie niestety sąd mi go nie przyznał ale on uwielbia ze mną przebywać. Poznałem fajny #rozowypasek i aż się chce żyć. Nie marnuj życia. Na zmęczonych rodzicach zdrowego dziecka nie wychowasz.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: wciągnij połówkę mefedronu na raz i leć do barcelony za 200zł ryanairem, albo odjeb jakąś pielgrzymke po Andaluzji czy coś, świat jest taki duży i piękny, że szkoda tkwić w vorteksie, który miał być jednodniowym przystankiem na drodze życia. Elo
  • Odpowiedz
@monox12: Ok ok.....czlowieku...czy ty wiesz ile lat temu ja ogladalam ten film?!?!?!?! nie skojarzylam tego wpisu z filmem. Moj instynkt #rozowypasek odrazu wlaczyl pomoc mode (przy okazji po paru piwach). Czuje sie rozgrzeszona. Tak czy siak juz poza tematem kazdemu polecam rozwod w wypadku nieszczesliwego malzenstwa...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@monox12: Ja w swoim zyciu zrobilam tyle durnot i ogolnie jestem dosc ciapowata (mam na mysli wywracanie sie, potykanie, nie zwracanie na cos uwagi) to wyobraz sobie ile wstydu sobie narobilam przez tyle lat mojego zycia :P
  • Odpowiedz