Wpis z mikrobloga

@bloonsmasterPL: zgadzam się zielona mila, skazani na shawshank i ojciec chrzestny, stała czołówka januszów kinomatografii, najwyższe oceny na fiilmwebie, jak ktoś mówi że to jego ulubione filmy już wiem z jakim typem osoby mam do czynienia...
@Gom3z: Nie, po prostu strasznie nie lubię jak ktoś kogoś ocenia po jego gustach. Jeżeli kogoś jarają filmy pokroju 50 twarzy graya, pirania 3d czy inne tego typu rzeczy to spoko, nie oceniam go za to i nie szufladkuje jak ty.
@bloonsmasterPL Zielona Mila to fantastyczna opowieść, zrealizowana nieco teatralnie, ale genialnie pod wzgledem kinematograficznym. Ponownie, tak jak w Ojcu Chrzestnym, muzyka, gra aktorow, scenografia, charakteryzacja i ogolny klimat - czysty geniusz. Odbior fabuly to czysto subiektywny czynnik, ale obiektywnie znow jest ciekawa, nieprzewidywalna i zawila.

Nie znacie sie na tej sztuce, bo to jest SZTUKA zrobic dobry film! Nie macie w sobie ksztyny obektywizmu w ocenie dziela kinematograficznego.

@ogrod87
@Need: to co ktoś pomyśli to jego sprawa, inną jest obrażanie kogoś na forum publicznym jak ty to robisz, uwierz mi moje szufladkowanie ludzi to nie twój problem
@bloonsmasterPL: tak coś czuję, że z tego wątku zrobiła się mała clown fiesta i każdy typuje filmy aby #!$%@?ć fanów tych produkcji, więc się przyłączę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Gran Torino
-Fight Club (to na serio gówno jest)
-Ojciec Chrzestny
-Interstellar
-Skazany na Shawshank
-Zielona Mila (jakie to było #!$%@?)
@bloonsmasterPL:

Gran Torino. Niech ktoś mi tutaj napisze dlaczego Gran Torino jest tak wysoko. Jedyny dobry aktor z tego gównofilmu to Clint Eastwood, a reszta to jakaś zgraja bachorów które niepotrafią grać. Film z tak banalnym scenariuszem i zakończeniem i morałem stworzony chyba specjalnie dla dzieci z autyzmem.

Leon Zawodowiec Przestępcy to jacyś amatorzy, w ogóle policja zachowuje się jak cofnięci w rozwoju. Wiele błędów, nieracojanlnych zachowań bohaterów.