Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób które studiowały #socjologia - warto było? Jak potoczyły się wasze losy? Opłacało się, macie pracę? A może uważacie że tylko zmarnowaliście czas?
Powszechnie dominuje oczywiście opinia wedle której po takich studiach zostaje McDonald. Jestem jednak ciekaw co powiedzą ci, którzy sami studiowali ten kierunek.

#studia #studbaza #gownokierunek #praca #bezrobocie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
źródło: comment_7toqNa662wjG5IcnNWxyXNDn4RSo60ge.jpg
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: praca po socjologii jest. I na prawdę ma się szerokie perspektywy na dobrze płatną pracę. Po socjologii bez trudu znalazłem pracę w marketingu, moi znajomi od jeszcze w trakcie studiów dostawali propozycje mocno związane ze specjalnościami. Media, działy HR, szkoleniowcy, dział PR. Wszystko zależy od nastawienia do studiów. Jeśli będziesz wszystko zlewać to nie dostaniesz pracy w jakimkolwiek studiowanym kierunku.
Na swoich studiach miałem takie zajęcia które dotykały nie tylko
@woyteczek: też tak uważam, jedynie ciężej na początku nie mając doświadczenia się przebić przez stertę CV, ale znając języki i mając szerokie zainteresowania i chęci na pewno nie trzeba siedzieć na bezrobociu ;d po każdym kierunku można nie mieć pracy i po każdym można mieć dobrą wystarczy nie olewać wszystkiego jak leci, a na takich kierunkach jest pełno osób, które wszystko olewają byle przejść dalej dlatego opinia jest jaka jest.