Wpis z mikrobloga

@parabole: a co tu sie dziwic? To że idzie w warszawie na mecz, to znaczy ze musi kibicowac legii? xD top kek

no tak, Brazylijczycy w Rio chodzili dopingować tylko swoich, nikt nie poszedł tam zobaczyc Bolta i Phelpsa, a na memoriale Skolimowskiej ludzie buczą na zagranicznych lekkoatletów xD
  • Odpowiedz
@komentarze: Widzisz w tym coś dziwnego, że pierwszeństwo kupna biletu na mecz Legii ma wieloletni fan Legii posiadacz karnetu, który chodzi na mecze swojej drużyny z Niecieczą czy Łęczną a nie gość, który z Legią ma mało co wspólnego i przyszedł zobaczyć Real i Cristiano ?
  • Odpowiedz
@parabole: oczywiście pierwszeństwo dla stałych kibiców to jak najbardziej naturalna sprawa
ale sądzę, że jednak mogliby na Narodowy się przenieść. zrobić trybunę dla Żylety, zrobić trybunę dla kibiców z karnetami/kartami kibica i zrobić trybunę dla januszy gdzieś z boku.
nie dla tych januszy, tylko dla klubu. powinni z tych meczy wycisnąć ile się da. więcej biletów, więcej miejsc Vip, więcej banerów, większa sprzedaż fanowskich pierdółek. zrobić z tego wydarzenie na
  • Odpowiedz
@Marcinnx: chelsea ma stadion na 40k, jakos na wembley sie nie przenosza. Legia ma zajebisty, nowoczesny stadion, modernizowany stosunkowko niedawno na 35k ludzi. Poza tym kazdy interesujacy sie pilka nożną wie, ze gra u siebie, na wlasnym stadionie jest bardzo ważna dla samych piłkarzy.
PRZESTANMY PROSZE P-------Ć JAK JAKIŚ ZAŚCIANEK EUROPY.
  • Odpowiedz
Widzisz w tym coś dziwnego, że pierwszeństwo kupna biletu na mecz Legii ma wieloletni fan Legii posiadacz karnetu, który chodzi na mecze swojej drużyny z Niecieczą czy Łęczną a nie gość, który z Legią ma mało co wspólnego i przyszedł zobaczyć Real i Cristiano ?


@Krooth: Tak, ja widzę, to jest g---o warte i nikogo nie obchodzi, jedyne z tych warunków jakie mają znacznie to POSIADANIE KARNETU, reszta nie ma
  • Odpowiedz
@neoandrew bardzo dobrze ze liczy sie frekwencja, bo duzo bardziej nalezy sie pierszenstwo osobie ktora w 2016 r byla na 10 meczach Legii niz Januszowi ktory wczoraj wyrobil karte kibica.
  • Odpowiedz
@Kereq tu chodzi o tych kibicow Realu ktorzy placza ze nie kupia biletow na sektory Legii. I ja nie rozumiem tych ludzi bo jak tak chca obekrzec Real to moga leciec do Madrytu. Ja oprocz Legii lubie Barcelone wiec na 2-3 jej meczach w sezonie jestem. Na Santiago Bernabeu jeszcze nie bylem ale bede juz 18 pazdziernika :).- biletow na mecz z Legia jest duzo i sa tanie - od 60
  • Odpowiedz