Wpis z mikrobloga

@parabole: oczywiście pierwszeństwo dla stałych kibiców to jak najbardziej naturalna sprawa
ale sądzę, że jednak mogliby na Narodowy się przenieść. zrobić trybunę dla Żylety, zrobić trybunę dla kibiców z karnetami/kartami kibica i zrobić trybunę dla januszy gdzieś z boku.
nie dla tych januszy, tylko dla klubu. powinni z tych meczy wycisnąć ile się da. więcej biletów, więcej miejsc Vip, więcej banerów, większa sprzedaż fanowskich pierdółek. zrobić z tego wydarzenie na miarę
Widzisz w tym coś dziwnego, że pierwszeństwo kupna biletu na mecz Legii ma wieloletni fan Legii posiadacz karnetu, który chodzi na mecze swojej drużyny z Niecieczą czy Łęczną a nie gość, który z Legią ma mało co wspólnego i przyszedł zobaczyć Real i Cristiano ?


@Krooth: Tak, ja widzę, to jest gówno warte i nikogo nie obchodzi, jedyne z tych warunków jakie mają znacznie to POSIADANIE KARNETU, reszta nie ma znaczenia.
@Kereq tu chodzi o tych kibicow Realu ktorzy placza ze nie kupia biletow na sektory Legii. I ja nie rozumiem tych ludzi bo jak tak chca obekrzec Real to moga leciec do Madrytu. Ja oprocz Legii lubie Barcelone wiec na 2-3 jej meczach w sezonie jestem. Na Santiago Bernabeu jeszcze nie bylem ale bede juz 18 pazdziernika :).- biletow na mecz z Legia jest duzo i sa tanie - od 60 euro