Wpis z mikrobloga

Takie dziwne #truestory
Mniej więcej rok temu założyłam sobie konto na kurniku, żeby grać w gry. Miałam tam typowo kobiecy nick, co okazało się niezbyt dobrym posunięciem.
Pełno tam trolli wypisujących głupoty na PW - jeden koleś z różnych kont usilnie dopytywał czy odkurzam pokój boso, bo kręci go to wizja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Któregoś dnia dostałam wiadomość od dajmy na to od kasi12, że fajnie gram w chińczyka. Była sobota wieczór, ja lekko zawiana kontynuowałam rozmowę przekonana, że gadam z trollem. Napisała mi, że ma 12 lat, ja jej na to, że 13. Z nudów kontynuowałam głodną gadkę.
Po trzech dniach zorientowałam, że piszę serio z dziewczynką, która jak tylko pojawiałam się online zagajała, co robiłam w szkole, z czego mam dobre oceny czy pomagam mamie czy odrobiłam lekcje czy chłopcy z klasy mnie lubią. Cały czas grałam rolę trzynastolatki.
Wstyd mi było się jej przyznać, że jestem starą krową i usunęłam konto w końcu. Trochę mi szkoda Kasi, bo już prawie byłyśmy BFF xDD
Jedno jest pewne jak doczekam swoich dzieci to zakładam blokadę rodzicielską na internet, cały internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #internet
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IspitOnYourGrave: ostatnio znajomi zapytali czy pogramy w coś, na co chętnie przystałam przy okazji przypominając sobie, że przecież już mam konto założone ze sto lat temu. Oczywiście nie pamiętałam danych logowania, ale jakoś przez mail udało się je odzyskać, zalogowałam się i moim oczom ukazało się: 69poziomka69 ( ͡° ʖ̯ ͡°) co ja miałam w głowie :|
  • Odpowiedz