Wpis z mikrobloga

Jakie niektóre kobiety są żałosne - szukacie sobie pocieszycieli? piesków? chodzące parówki? - jak facet mówi Wam że nie chce mieć z Wami nic do czynienia to tak jest - NIE - nie będzie z Wami się kolegował - NIE - nie będzie z Wami się spotykał - NIE - nie będzie chciał wracać - KONIEC TO ZNACZY KONIEC :) Faceci tego też się uczcicie, kobiety niektóre nie mają godności, wstydu - puste najwidoczniej - moja była dziewuszka z którą miałem "intensywną relację" co tydzień w Poniedziałek podejmuje desperackie próby kontaktu ze mną - mimo że jasno się wyraziłem "ZEGNAM" - CYKLICZNIE co tydzień w Poniedziałek mnie atakuje - wczoraj otrzymałem zaproszenie do znajomych na FB, wcześniej wiadomości FB i sms - już widać pisać się jej nie chcę - "brakuje mi rozmów z Tobą..." - "chcę rozmawiać z Tobą jak kiedyś..." - może dziecinada dla jednego, dla drugiego twarde stanowisko - tak czy siak dla mnie ktoś kto przegiął pałę i pokazał że druga osoba dla niego to zabawka i śmieć - to krótko mówiąc - W^PIE^DALAJ! :) Ale widać do wszystkiego potrzeba czasu ale wierzcie, czaaas leczy rany! p.s. NIE ŻYCZĘ JEJ ŹLE - niech znajdzie sobie miłość i żyję uczciwie - tyle jej życzę ale BEEEZE MNIE!
p.s.2 W ostatnim czasie wyjebiście zmieniłem zdanie na temat kobiet i kontaktu z nimi - serio nie warto się spieszyć w miłosne rozterki, rozdzierać koszulę i pragnąć tego uczucia - kobiety emocjonalnie są pogubione na maksa - naprawdę za nim się ktoś zdecyduję na bycie z drugą osobą szczególnie z kobietą - trzeba się zastanowić UCZCIWIE - co z TEGO BĘDZIESZ MIEĆ - jeżeli zysk jest mały to szkoda zachodu - brutalne ale tak trzeba traktować - bez znaczenia czy jesteś romantykiem, łobuzem, gentelmen'em, burakiem, sebixem
#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #kobiety #zwiazki #tfwnogf
Reinspired - Jakie niektóre kobiety są żałosne - szukacie sobie pocieszycieli? pieskó...

źródło: comment_A7Fcv0JxciyzgIvI48JCr7nTtN16DmW5.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reinspired: To tak działa jak przedstawiłeś jeżeli miałeś dziewczynę za prywatną s--s zabawkę. Odcinasz się od jakiejkolwiek rozmowy bo obawiasz się że coś sam do niej czujesz i od tych uczuć uciekasz. Jezeli ktoś faktycznie pogodził się z zakończeniem związku to jest w stanie kontynuować znajomość (zależy oczywiście od powodu rozstania) i nawet czasem się spotkać. Ludzie którzy są partnerami są często też przy okazji dobrymi, dogadującymi się przyjaciółmi więc
  • Odpowiedz
@YodaMonster: to ona mnie traktowala jak s--s zabawke i chciala to dalej kontynuowac :) na poczatku dyskusja ze traktujemy sie powaznie potem okazalo sie ze oczekuje ode mnie wylacznie mojego kutasa a do tego doszly fakty ze na boku juz szukala kolejnych wrazen o czym mi powiedziala wprost - dla mnie zaaa duzo - wiec nie dziw sie mnie - a to ze darzylem ja uczuciem - prawda - moj
  • Odpowiedz
@SweterWPaski:

a naprawdę nie znam żadnej dziewczyny, która by tak robiła.


Serio nie znasz żadnej kobiety, która zanim zerwała z poprzednim facetem, miała już na oku następnego?

To gdzie ty żyjesz? W dziczy?
  • Odpowiedz
@Tical25: Po prostu mam normalnych znajomych.
Chociaż nie, teraz sobie przypominam, że jakaś dziewczyna zerwała ze swoim chłopakiem dopiero po tym, jak przebolcował ją mój były; tyle, że tę parę widziałam tylko dwa razy, nawet nie znam ich imion.
  • Odpowiedz