Wpis z mikrobloga

Jakie niektóre kobiety są żałosne - szukacie sobie pocieszycieli? piesków? chodzące parówki? - jak facet mówi Wam że nie chce mieć z Wami nic do czynienia to tak jest - NIE - nie będzie z Wami się kolegował - NIE - nie będzie z Wami się spotykał - NIE - nie będzie chciał wracać - KONIEC TO ZNACZY KONIEC :) Faceci tego też się uczcicie, kobiety niektóre nie mają godności, wstydu - puste najwidoczniej - moja była dziewuszka z którą miałem "intensywną relację" co tydzień w Poniedziałek podejmuje desperackie próby kontaktu ze mną - mimo że jasno się wyraziłem "ZEGNAM" - CYKLICZNIE co tydzień w Poniedziałek mnie atakuje - wczoraj otrzymałem zaproszenie do znajomych na FB, wcześniej wiadomości FB i sms - już widać pisać się jej nie chcę - "brakuje mi rozmów z Tobą..." - "chcę rozmawiać z Tobą jak kiedyś..." - może dziecinada dla jednego, dla drugiego twarde stanowisko - tak czy siak dla mnie ktoś kto przegiął pałę i pokazał że druga osoba dla niego to zabawka i śmieć - to krótko mówiąc - W^PIE^DALAJ! :) Ale widać do wszystkiego potrzeba czasu ale wierzcie, czaaas leczy rany! p.s. NIE ŻYCZĘ JEJ ŹLE - niech znajdzie sobie miłość i żyję uczciwie - tyle jej życzę ale BEEEZE MNIE!
p.s.2 W ostatnim czasie wyjebiście zmieniłem zdanie na temat kobiet i kontaktu z nimi - serio nie warto się spieszyć w miłosne rozterki, rozdzierać koszulę i pragnąć tego uczucia - kobiety emocjonalnie są pogubione na maksa - naprawdę za nim się ktoś zdecyduję na bycie z drugą osobą szczególnie z kobietą - trzeba się zastanowić UCZCIWIE - co z TEGO BĘDZIESZ MIEĆ - jeżeli zysk jest mały to szkoda zachodu - brutalne ale tak trzeba traktować - bez znaczenia czy jesteś romantykiem, łobuzem, gentelmen'em, burakiem, sebixem
#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #kobiety #zwiazki #tfwnogf
Pobierz Reinspired - Jakie niektóre kobiety są żałosne - szukacie sobie pocieszycieli? pieskó...
źródło: comment_A7Fcv0JxciyzgIvI48JCr7nTtN16DmW5.jpg
  • 25
@Reinspired: Pamiętaj że koleżanki masz w szkole, pracy a w życiu prywatnym jest tylko dziewczyna, znajome i koledzy, jak nie masz dziewczyny to wówczas koledzy i znajome, nie ma czegoś takiego w prywatnym życiu jak koleżanka/kumpela.
@pani_gozdzikowa: tez to brałem pod uwage, mielismy miec taka relacje - ona chciala - tyle ze ja sie nie nadaje do takich tematow, bynajmniej na tamten czas bylo juz dla mnie za pozno by tak ja traktować :)
@SweterWPaski: oj nie badzmy juz tacy ironiczni, nie generalizuje ale natura Wasza jest jaka jest :) lubicie się bawić swoimi emocjami i innych tyle ze czesto same łapiecie się we własne sidła
@Reinspired: Sugerujesz, że każda baba jest wyrachowana? Trochę się jedno z drugim nie klei - bo jeśli szuka kontaktu, to znaczy, że się zaangażowała; a jeśli jest zimna i bawi się uczuciami, to się nie angażuje. Każdy ma inne doświadczenia, osobiście znam więcej przypadków, kiedy to facet nie chciał odpuścić po rozstaniu (chodzi mi o przypadek, kiedy kontaktu już się kategorycznie nie chce mieć).
@SweterWPaski: "nie generalizuje ale natura Wasza jest jaka jest :)" - szuka kontaktu ale widzisz nie po to bo "czuję się zaangażowana" "czuję więź" ale szuka koła zapasowego, pocieszyciela, kogoś kto jest w razie wu - kobieta jest jak małpka nie puści jednej gałęzi dopóki nie będzie się mogła złapać kolejnej :) poznalem kiedys cudowna kobiete, spokojna, nie imprezowiczke, kobiete ktora interesowal swiat, czerpanie radosci z zycia, a nie #!$%@? sie
@Reinspired: W Internecie czytam wiele o ludziach, których nigdy nie spotkałam w prawdziwym życiu. Najpierw była dziurka i klucz, teraz małpka i gałąź; a naprawdę nie znam żadnej dziewczyny, która by tak robiła. Co ciekawe, większa nagonka jest na kobiety. Znasz jakieś określenie (oprócz w.w. dziurki i klucza, które odnosi się do obu płci) na mężczyzn? Trochę zbaczam z tematu, ale tak mi to teraz przyszło do głowy.
@SweterWPaski: orientacji nie można zmienić od tak głupia, no ale czego się spodziewać po takiej odpowiedzi
gdyby można było zmienić to ja bym i nie tylko ja został gejem, musisz mi uwierzyć na słowo