Wpis z mikrobloga

Cumple z #mirkokoksy #dieta #dietetyka potrzebuje pomocy, ułożyłem sobie taką dietę która mam zamiar powtarzać do zamierzonego efektu, chcę zrzucić 8-12 kilogramów. Posiłkowałem się internetem w ułożeniu tego jadłospisu, oczywiście wszystko pochodzi z artykułów o odchudzaniu bądź poradników. I teraz pytanie do was, czy to co sobie ułożyłem da mi zamierzony efekt. To, że można schudnąć za pomocą odpowiedniego jedzenia i jego regularności wiem, że jest prawdą bo znam takie osoby. Pytanie tylko, czy mój jadłospis będzie do tego odpowiedni. Co do ilości produktów oczywiście wszystko w minimalnych porcjach.

#kiciochpyta
Pobierz Glowonog_Parzystokopytny - Cumple z #mirkokoksy #dieta #dietetyka potrzebuje pomocy, ...
źródło: comment_9kLOPiSHVD0OFm7SyNm7POOmwR0g15iq.jpg
  • 12
@Glowonog_Parzystokopytny: Ile wazysz? Ile kcal potrzeba ci do utrzymania wagi? Jaki tygodniowy deficyt kaloryczny masz na tej diecie? W tym co podales nie ma za duzo weglowodanow, wiec jak ci zalezy na szybkim zrzuceniu tluszczu, to polecam je prawie calkowicie ograniczyc i przejsc na #keto . Zamiast owocow, fasoli i chleba po prostu wrzuc warzywa, a kalorie podbij tluszczem.
@Calhil: Aktualnie ważę około 100 przy wzroście 193, nie czuję się z taką wagą dobrze. Wiem, że przy moim wzroście nie jest to jakieś widoczne ani dziwne ale ja się sam ze sobą po prostu dobrze nie czuję, chciałbym ważyć maksymalnie 90. Dzięki za sugestie, myślę, że podejmę się tego #keto. Przejrzałem tag i większość osób zadowolonych. Ogólnie na keto się chudnie dość szybko czy raczej jest to proces na
@Glowonog_Parzystokopytny: a ja jak przweczytalem te nasze strony, to wyszlo mi, zeby obciac 200-300kcal co by gubic wage powoli i z usmiechem. W opisie tego tagu powinien byc link, poczytaj i zacznij od nowa.

Dieta na 1000kcal, przeciez bedziesz tylko glodny chodzil i #!$%@?, a jak po dwoch tygodniach rzucisz sie na frytki i schabowe to wszystko szlag trafi.
@Glowonog_Parzystokopytny: jak chcesz jeść mniej niż 1000kcal to wejdź w tak #vlcd i przeczytaj to > https://pl.scribd.com/doc/176331708/The-Galeniko-noone-Method Produkty z których korzystasz będą powodować że będzie Ci się chciało ciągle jeść. 1000kcal i 6 posiłków? XD chyba Cię do reszty #!$%@?ło. Po 3 dniach się rzucisz na lodówkę i #!$%@? nawet kostkę masła. Najlepiej rób vlcd na IF albo pość jak najdłużej między kolejnym posiłkiem, imho przy takiej kaloryce max 2 posiłki