Wpis z mikrobloga

Wreszcie postanowiłem spróbować Fallout 3. I wiecie co? Mam 6 poziom i zdążyłem już zabić deathclawa i zabłąkanego żołnierza enklawy, więc mam najlepszy power armor w grze. Oczywiście nic mi on nie daje, tak jak nie zapewnił ochrony posiadaczowi, bo taki słaby system przyjęli.
Największym wyzwaniem były kraby jak skończyły mi się granaty.
Super doznania, tylko nie można myśleć za dużo, trzeba strzelać, dużo.
Z npc nie warto rozmawiać bo są napisani słabo i niewiele mają do powiedzenia.
Ech... przynajmniej szybko to idzie :)

#fallout
  • 44
@Sagez: A i pierwszego centaura zabiłem mając trzeci poziom doświadczenia! Ach to skalowanie przeciwników :'D (ale mówiąc poważnie to jest po prostu tragedia).
@Sagez: oh tak, 2... aż mi się przypomniało na ile sposobów można było wejść do tego (chyba) drugiego miasta (nie pamiętam nazwy) od niskiej inteligencji do głupiego bycia w samym stroju krypty *.*
@Need: Zabiłem kolesia i zwyczajnie włożyłem. Może to dlatego, że miałem wcześniej zainstalowanego moda wanderers edition? Odinstalowałem go, ale może coś się popsuło?
@Sagez: Zawsze chciałem zagrac w te dodatki do F3, ale w tej grze warstwa mechaniki i pewne decyzje developerów nie były trafione. Perk co level, bonus do krytyka w vatsie, cmon... Dialogi - tak to kolejna słabizna F3. Bethesda nigdy nie była w tym dobra, ale nie starają się tego naprawić tylko jadą równią pochyłą. F4 to symulator budowy wiosek, schronów, craftingu, wszystkiego tylko nie prawdziwych przygód. Dialogi są mega miałkie,
@dr_gorasul: Ha, też bardzo lubię New Vegas i ostatnio też zainstalowałem JSawyermod (moim zdaniem fajne, przemyślane zmiany wprowadza). Właściwie grając w trójkę jeszcze bardziej doceniam New Vegas - grę z prawdziwą, a nie symulowaną wolnością, dobrymi dialogami, bardziej spójnym i logicznym światem.
@Sagez: jak mody instalowałeś? :P nigdy nie słyszałem o pozostałościach po modach... gra bardzo dobrze sobie radzi z dodatkowymi elementami, po prostu się kraszuje w płomieniach przy starcie.

Byś musiał mieć jakiś script checker by xml sprawdzał i nie było kolizji :P ale dawno takie rzeczy widziałem w mod światku :P
@Invar: To wytłumacz mi jaki sens ma to, że po użyciu Fast Travel do Tepid sewers zaatakował mnie żołnierz enklawy? Tak wcześnie w grze i tak blisko samego jej startu? I sam fakt, że można go pokonać, no przecież to głupie.
Ale nie, tak w tej grze jest.
Czemu miałbym kłamać?