Wpis z mikrobloga

A tak na serio, to takia proporcja mogłaby być prawdziwa- jeśli porównywać stare wersje railsów z czystym php5. Php z choćby larvą już był sporo wolniejszy (mówię o prehistorii ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak teraz)
A tak na serio, to taka proporcja mogłaby być prawdziwa- jeśli porównywać stare wersje railsów z czystym php5. Php z choćby larvą już był sporo wolniejszy (mówię o prehistorii ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak teraz)


@kuskoman: @Bozyszcze: Php 7 potrafi być w niektórych zastosowaniach nawet i 3 razy szybszy od 5, ale średnio ze 40%. Do tego obrazka w sumie zainspirował mnie brak jakichkolwiek
Do tego obrazka w sumie zainspirował mnie brak jakichkolwiek dobrych porównań tych dwóch języków.


@hjkl: Takie porównania mają średni sens... Weźmy takiego Pythona i PHP. Goły Python jest o wiele wolniejszy od gołego PHP (a od PHP7 to już całkiem) i to wyjdzie wyraźnie w każdym teście. Mimo to Pythona używa się do przemiału dużej ilości danych, bo ma do tego masę dobrze zoptymalizowanych bibliotek i radzi sobie bardzo sprawnie. Nie