Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w #aquapark w #reda
Średnio chciałem iść bo opinie tragiczne no ale stwierdziłem że dziś ludzi nie będzie bo większość wyjechała już wczoraj.
Ludzie narzekali na długość kolejek (czekanie po bilety 2-3h xD i do każdej atrakcji minimum 30 minut)
Ja dziś kupiłem bilet bez kolejki ale trochę wstyd że Aquapark wybudowany z miesiąc temu a nie da się biletów przez neta kupić. W kolejkach do zjeżdżalni itd stałem około 10 min.
ZAJEBISTA zielona zjeżdżalnia xD Łapiesz się rurki i wisisz xDDD jak się puszczasz to cały świat przelatuje przed oczami xD
Dużo ludzi narzekało że ludzie biją się o pontony bo jest ich tak mało, ostatnio widziałem napisali na FB że dokupili nowe i mimo to trzeba było czasami poczekać na pojedynczy ponton, podwójnych było mnóstwo. Nie chcę myśleć jak to wyglądało wczoraj xD
Rekiny są, fajnie to wygląda po zjechaniu, szkoda że tak krótko, są malutkie no ale nie wiem, niektórzy to myśleli że to będą 3-4m rekiny? XD
Dosyć tanio bo bilet rodzinny 2+1 na 3h to 90zł i potem jak coś 50 gr za minutę.
Widać ogólnie że aquapark jest raczej otworzony na szybko bo wakacje i sporo rzeczy nie jest skończonych, ale mimo to myślę że warto bo jest lepsze niż to w #sopot #gdansk #gdynia #morze #baltyk #pomorze #basen
  • 26
Ogólnie to jest tam sporo rzeczy do poprawy. Zjeżdżalnie są źle wyprofilowane bo się często lata i przy końcu każdy się wywala pontonem do góry nogami, nikt nie pilnuje zjeżdżalni i ludzie jadą jak chcą, nie ma światełek kiedy można jechać a kiedy nie, parkingi nie są do końca zrobione.
@aso824: już wróciłem xD byłem zobaczyć na własne oczy jak wygląda polskie morze, parawany itd xD
Myślałem że będzie gorzej, nie było tak źle, może dlatego że trafiłem super z pogoda.
GORĄCA KUKURYDZA, ORZESZKI W KARMELU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oskarek89 polskie morze w gdyni? Haha
Mieszkałem trochę w 3c i zamoczylem się nie dalej niż kostki. To co Warszawa zrobi pod siebie to spływa właśnie do zatoki. A woda po większej powodzi plucze się 10lat.. Dam syf.. To jeżeli chodzi o wodę.. Natomiast trójmiasto jako metropolia jest zajebiste
:-)