Wpis z mikrobloga

Witajcie przyjaciele, tworzę ten post z racji tego że kręcę się na narysowanej karuzeli już rok. Dla większości z was g---o dla mnie aż rok i trochę mi smutno jak postujecie sobie o najnowszych seriach kiedy ja mam do "nadrobienia" jeszcze ze 150 "starych serii" i w sumie to k---a nie wiem kiedy się chwycę za jakieś takie rezera czy inne relajfy (nie mówiąc o tych animcach które dopiero będą wychodzić), pewnie za sto lat.

Przechodząc do meritum, z powodu wyżej opisanego mam do rozdania kartę podarunkową (a dokładniej kod z tej karty bo taniej mi jest wysłać priv z kodem niż wysyłać tę kartę ;d) 5 dyszek do wykorzystania na yatta.pl (takie cuś https://yatta.pl/Karta_podarunkowa_50_zl,11514.htm )

Ale ale, jakby to powiedział Siara "proponuję nowe zasady rozdzielnictwa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P------ę całe plusy i atencję, nie oto w tym chodzi, lubię takie niestandardowe losowania (kiedyś jak miałem w moim przekonaniu fajne rozdajo point'n'clicków na steama też pozwoliłem sobie na takie niestandardowe losowanie, tak się tylko przechwalam, a miało nie być atencji :D)

Tłumaczę o co chodzi, chodzi o dział w takiej quasi-zabawie - tutaj w tym wpisie
Uczestniczyć mogą osoby z jakąśtam aktywnością w tych standardowych animsowych tagach:
#anime #manga #randomanimeshit #muzykazanime
Jako że sam mało co się udzielam to ustalam próg 10 postów (łącznie w tych wszystkich czyli np jak ktoś ma 5postów w randomie i 5 w muzyce to śmiało bierze udział) albo jeżeli ktoś nie postuje ale plusuje jak p------y (powiedzmy ma kilkaset randomszitów pluśniętych) i to jest ta jego aktywność na tagu to też może wziąć udział - wiem że są takie osoby bo czasem patrzę kto mi zaplusował xD
Oczywiście posty muszą być napisane co najmniej chwilę przed dodaniem przeze mnie tego posta ;)

Można zdobyć 4 szanse - komentując ten post czymś związanym z każdym z podanych wyżej tagów, tj. wklejasz randomanimeszita - wpisuję twój nick do arkusza, wklejasz #muzykazanime -wpisuję go tam 2 raz, piszesz komentarz o tematyce #anime typu twoje ulubione anime, jakie teraz oglądasz, jakiego nie polecasz, anime to ciota i c--j itp - masz trzecią szansę i analogicznie z #manga
Bardzo bym prosił o napisanie tagu na początku waszego komentarza i o rozdzielenie tych komentarzy (żeby nie było 4 rzeczy w 1 komencie) - 1 komentarz - 1 tag - 1 szansa, nie chcę się po prostu pogubić bo wszystko będę robił ręcznie a nie przez jakieś mirkorandomy

Dodatkowo
a) Pamiętacie mój wczorajszy post z przynoszącą szczęście Sadako? w sumie nie wiem czy pamiętacie ale osoby które zaplusowały tamten wpis są już na moim arkuszu kalkulacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), mają po prostu dodatkową szansę (jeżeli skomentują 4 razy to będą mieć ich 5, chyba że nie spełniają warunku 10 postów to mają dalej tę jedną, niech będzie ;d)
a są to @scovil @jigen @BlackReven @Pewpewpew @kinky_savage @Jarzyna @xoracy @kedzior1916 @aaaqqq @FlaszGordon @Grajek44 @janoosh @Onii-chan-san_Senpai @joookub

b) jako że was nie znam, nie gadam i zbyt często się nie udzielam to dam 1 dodatkową szansę pierwszej osobie która zawoła ze ~30 osób powiązanych z tagiem a jeszcze przeze mnie nie zawołanych, chcę po prostu żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało, zaraz w komentarzu sobie jeszcze zawołam parę osób które mi plusowały ostatni post z krótkometrażowymi animsami także proszę was o zawołanie pozostałych znanych wam osób

Uprzedzając jakiśtam hejt czy inne tego typu komentarze:

"co to k---a robisz z nas małpy z cyrku, phi jakieś sranie komentowanie dla gównorabatu"
Po prostu chcę wywołać dyskusję, post gdzie będą gównogify śmiech i zabawa, nie zabraniam pisania normalnych komentarzy i normalnego dyskutowania, ile "promowanych" komentarzy napiszesz tyle będziesz miał szans (oczywiście max 4 i po 1 szansie na tag, nie wyłuskasz 4 szans z 4 randomanimeshitów)



"p------e nie komentuję 4 razy bo będzie że jestem cebulak robak"
I tutaj znowu będzie że chcę xD Mianowicie ja po prostu chcę żeby każdy z was napisał te 4 komentarze, oczywiście nie mam nic przeciwko jeżeli nie lubisz wklejania randomszitów i skomentujesz tylko w 3 pozostałych tagach ale naprawdę - zależy mi na tym żeby każdy kto tutaj zaglądnie dobrze się bawił - napisał te 4 komentarze - zgarnął te 4 szanse - i oczywiście żeby wygrał te 5 dych, ja kupiłem tę zasraną kartę spacjalnie dla was xD kupowałem tam 1 raz w życiu mango (same jednotomówki) i patrzę jest jakaś karta podarunkowa, to c--j biorę będzie dla mirków ;D

nie taguję rozdajo bo to ma być mój prezent dla tej hermetycznej społeczności fanów anime na wykopie - dla was




na tej karcie jest jakiś regulamin to go tu wklejam żeby nie było xD http://i.imgur.com/iy6yMkM.jpg
kod jest ważny do 1 stycznia 2017 ale przez pół roku to chyba zdążycie coś kupić/dać ten kod kumplowi/siostrze/dziewczynie/kuzynce




Tak wyglądają moje przykładowe komentarze na wagę 4 szans, warto zobaczyć jeżeli ktoś przeczytał co tu napisałem ale nie widzi w moim bełkocie żadnego sensu http://i.imgur.com/2LzAZoz.png




Rozlosuję przy pomocy random.org, każda "szansa" ma swoją komórkę w kolumnie na googlowym excelu (nie mam jeszcze nic na kompie, tydzień temu składałem nowego bo stary mi się zepsuł a przez robotę nie miałem zbytnio czasu by instalować jakieś softy offisy i inne bzdety)
Losowanie kończy się w sobotę koło popołudnia/wieczora (myślę że 16/18 coś takiego) jak będę miał czas ;)

Powodzenia, ja spadam bo bardzo wcześnie wstaję, jeszcze tylko zawołam te kilka osób które plusowały mi krótkometrażowego posta, obiecałem to gdzieś tam wyżej
Jak ktoś doczytał do tego miejsca to szanuję
malibu99 - Witajcie przyjaciele, tworzę ten post z racji tego że kręcę się na narysow...

źródło: comment_CnLxz7UBIWPxPCsjJf42uiN4vP17pZ9T.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tyle osób to nawet aktywnych w tych tagach nie jest chyba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale dobrze w sumie że w nocy napisałeś bo chyba wtedy wiecej osob siedzi


@janoosh: nie wiem ile tu siedzi ;D mam jakiś post z gifami sprzed roku w ulubionych i miał ponad 60 plusów
  • Odpowiedz
@malibu99: dzięki za wołanie i pozdrawiam fellow rasownika, ale podobnie jak @joookub w zasadzie nie jestem zainteresowany. Z tym że mnie możesz śmiało wykreślić. Ewentualnie mogę przekazać swoją dodatkową szansę komuś kto jest zainteresowany i zasłużony, o ile przewidujesz taką sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz