Wpis z mikrobloga

Witajcie przyjaciele, tworzę ten post z racji tego że kręcę się na narysowanej karuzeli już rok. Dla większości z was g---o dla mnie aż rok i trochę mi smutno jak postujecie sobie o najnowszych seriach kiedy ja mam do "nadrobienia" jeszcze ze 150 "starych serii" i w sumie to k---a nie wiem kiedy się chwycę za jakieś takie rezera czy inne relajfy (nie mówiąc o tych animcach które dopiero będą wychodzić), pewnie za sto lat.

Przechodząc do meritum, z powodu wyżej opisanego mam do rozdania kartę podarunkową (a dokładniej kod z tej karty bo taniej mi jest wysłać priv z kodem niż wysyłać tę kartę ;d) 5 dyszek do wykorzystania na yatta.pl (takie cuś https://yatta.pl/Karta_podarunkowa_50_zl,11514.htm )

Ale ale, jakby to powiedział Siara "proponuję nowe zasady rozdzielnictwa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P------ę całe plusy i atencję, nie oto w tym chodzi, lubię takie niestandardowe losowania (kiedyś jak miałem w moim przekonaniu fajne rozdajo point'n'clicków na steama też pozwoliłem sobie na takie niestandardowe losowanie, tak się tylko przechwalam, a miało nie być atencji :D)

Tłumaczę o co chodzi, chodzi o dział w takiej quasi-zabawie - tutaj w tym wpisie
Uczestniczyć mogą osoby z jakąśtam aktywnością w tych standardowych animsowych tagach:
#anime #manga #randomanimeshit #muzykazanime
Jako że sam mało co się udzielam to ustalam próg 10 postów (łącznie w tych wszystkich czyli np jak ktoś ma 5postów w randomie i 5 w muzyce to śmiało bierze udział) albo jeżeli ktoś nie postuje ale plusuje jak p------y (powiedzmy ma kilkaset randomszitów pluśniętych) i to jest ta jego aktywność na tagu to też może wziąć udział - wiem że są takie osoby bo czasem patrzę kto mi zaplusował xD
Oczywiście posty muszą być napisane co najmniej chwilę przed dodaniem przeze mnie tego posta ;)

Można zdobyć 4 szanse - komentując ten post czymś związanym z każdym z podanych wyżej tagów, tj. wklejasz randomanimeszita - wpisuję twój nick do arkusza, wklejasz #muzykazanime -wpisuję go tam 2 raz, piszesz komentarz o tematyce #anime typu twoje ulubione anime, jakie teraz oglądasz, jakiego nie polecasz, anime to ciota i c--j itp - masz trzecią szansę i analogicznie z #manga
Bardzo bym prosił o napisanie tagu na początku waszego komentarza i o rozdzielenie tych komentarzy (żeby nie było 4 rzeczy w 1 komencie) - 1 komentarz - 1 tag - 1 szansa, nie chcę się po prostu pogubić bo wszystko będę robił ręcznie a nie przez jakieś mirkorandomy

Dodatkowo
a) Pamiętacie mój wczorajszy post z przynoszącą szczęście Sadako? w sumie nie wiem czy pamiętacie ale osoby które zaplusowały tamten wpis są już na moim arkuszu kalkulacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°), mają po prostu dodatkową szansę (jeżeli skomentują 4 razy to będą mieć ich 5, chyba że nie spełniają warunku 10 postów to mają dalej tę jedną, niech będzie ;d)
a są to @scovil @jigen @BlackReven @Pewpewpew @kinky_savage @Jarzyna @xoracy @kedzior1916 @aaaqqq @FlaszGordon @Grajek44 @janoosh @Onii-chan-san_Senpai @joookub

b) jako że was nie znam, nie gadam i zbyt często się nie udzielam to dam 1 dodatkową szansę pierwszej osobie która zawoła ze ~30 osób powiązanych z tagiem a jeszcze przeze mnie nie zawołanych, chcę po prostu żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało, zaraz w komentarzu sobie jeszcze zawołam parę osób które mi plusowały ostatni post z krótkometrażowymi animsami także proszę was o zawołanie pozostałych znanych wam osób

Uprzedzając jakiśtam hejt czy inne tego typu komentarze:

"co to k---a robisz z nas małpy z cyrku, phi jakieś sranie komentowanie dla gównorabatu"
Po prostu chcę wywołać dyskusję, post gdzie będą gównogify śmiech i zabawa, nie zabraniam pisania normalnych komentarzy i normalnego dyskutowania, ile "promowanych" komentarzy napiszesz tyle będziesz miał szans (oczywiście max 4 i po 1 szansie na tag, nie wyłuskasz 4 szans z 4 randomanimeshitów)



"p------e nie komentuję 4 razy bo będzie że jestem cebulak robak"
I tutaj znowu będzie że chcę xD Mianowicie ja po prostu chcę żeby każdy z was napisał te 4 komentarze, oczywiście nie mam nic przeciwko jeżeli nie lubisz wklejania randomszitów i skomentujesz tylko w 3 pozostałych tagach ale naprawdę - zależy mi na tym żeby każdy kto tutaj zaglądnie dobrze się bawił - napisał te 4 komentarze - zgarnął te 4 szanse - i oczywiście żeby wygrał te 5 dych, ja kupiłem tę zasraną kartę spacjalnie dla was xD kupowałem tam 1 raz w życiu mango (same jednotomówki) i patrzę jest jakaś karta podarunkowa, to c--j biorę będzie dla mirków ;D

nie taguję rozdajo bo to ma być mój prezent dla tej hermetycznej społeczności fanów anime na wykopie - dla was




na tej karcie jest jakiś regulamin to go tu wklejam żeby nie było xD http://i.imgur.com/iy6yMkM.jpg
kod jest ważny do 1 stycznia 2017 ale przez pół roku to chyba zdążycie coś kupić/dać ten kod kumplowi/siostrze/dziewczynie/kuzynce




Tak wyglądają moje przykładowe komentarze na wagę 4 szans, warto zobaczyć jeżeli ktoś przeczytał co tu napisałem ale nie widzi w moim bełkocie żadnego sensu http://i.imgur.com/2LzAZoz.png




Rozlosuję przy pomocy random.org, każda "szansa" ma swoją komórkę w kolumnie na googlowym excelu (nie mam jeszcze nic na kompie, tydzień temu składałem nowego bo stary mi się zepsuł a przez robotę nie miałem zbytnio czasu by instalować jakieś softy offisy i inne bzdety)
Losowanie kończy się w sobotę koło popołudnia/wieczora (myślę że 16/18 coś takiego) jak będę miał czas ;)

Powodzenia, ja spadam bo bardzo wcześnie wstaję, jeszcze tylko zawołam te kilka osób które plusowały mi krótkometrażowego posta, obiecałem to gdzieś tam wyżej
Jak ktoś doczytał do tego miejsca to szanuję
malibu99 - Witajcie przyjaciele, tworzę ten post z racji tego że kręcę się na narysow...

źródło: comment_CnLxz7UBIWPxPCsjJf42uiN4vP17pZ9T.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i nagle z powodu 50 złotych na wykopie pojawia się najbardziej aktywny temat do rozmowy o anime, prawie jak na starych forach.


@nototaku: Tak bardzo TO. Cebula w Nas polakach silna. ;)
  • Odpowiedz
@Jarzyna: imho w naszej społeczności cebula jest dość słaba. Normalnie na tego typu rozdajo rzuciłoby się sporo ludzi, a tutaj na tag który obserwuje 356 osób bierze udział jak na tą chwile 10 + osoby które zaplusowały wcześniej obrazek ʕʔ
  • Odpowiedz
@Hajak: Może dlatego, że rzadko sie odbywa. I może dlatego, że większośc obserwujących to poblokowane i usunięte konta. Ostatnio sie pytałem moderacji czy da się usunąć obserwowane tagu osób, które są zbanowane lub usunęli konta to powiedzieli, że nie i konta będą wisieć.

Druga połowa to konta nie używane od miesięcy. :P

Aktywnych jest może z 15 osob regularnie w trybie spamerskim i drugie tyle od czasu do casu. Więc
  • Odpowiedz
@xoracy: nie wiem czy nie ma zainteresowanych twoim "numerem" czy co ale jeżeli nie to pozwól przedstawić moje rozwiązanie twojego problemu, jeżeli padnie na ciebie (jak na razie ~3% szansy) to na szybkości wklejam na tagu coś pokroju tego: http://www.jigidi.com/solve.php?id=1I4OFOZ6 i kto najszybciej rozwiąże dostaje kod na priv, btw rozwiąż te puzzle, po rozwiązaniu wyświetli ci się krótka wiadomość ode mnie
  • Odpowiedz
a tak w ogóle to nie wiem czy większość plusujących nie przeczytała tego że muszą skomentować czy mają w dupie wygraną/większą ilość szans ale plusnęli żeby inni widzieli, wołać ich raczej nie będę bo być wołanym po 10 razy do czegoś co się ma gdzieś (a pewnie są wśród nich takie osoby) jest trochę przegięciem
  • Odpowiedz
@xoracy: no i dlatego miałem propozycję że jak wypadnie na ciebie to wklejam na randomanimeszita i tamte pozostałe tagi posta z puzzlami, zrobię jakieś inne no i inną wiadomość po rozwiązaniu wiadomo, wtedy kto pierwszy ten lepszy i kto rozwiąże puzzle (i do mnie napisze priva) dostanie kod

podsumowując-jeżeli wypadnie na ciebie kod zgarnia osoba która najszybciej rozwiąże puzzle (taka incepcja, zabawa z zabawie itp ;d) zgadzasz się na to?
  • Odpowiedz
@malibu99: Słabo, że ograniczyłeś zasięg swojego konkursu tylko do tego wątku, bo zakładam, że większość uczestników nawet do niego nie zajrzała po dodaniu swoich trzech groszy. Chyba lepszy wpływ na aktywność tagu miałyby osobne wpisy na różne tematy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale rozumiem, że trudniej byłoby Ci to wszystko ogarnąć.
Korzystając z okazji, #anime po którym chyba każdy dokonuje rewaloryzacji swoich standardów.
A.....r - @malibu99: Słabo, że ograniczyłeś zasięg swojego konkursu tylko do tego wąt...

źródło: comment_q3JY8VG3s91ayLtmEYoBEtxtRYmCQjIY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Agnaktor: to legends of galactic heroes jak mniemam? mam zamiar się za to wziąć w najbliższym czasie

no cóż, na początku myślałem żeby zrobić kilka wpisów, wklejałbym po 1 dziennie i w każdym możnaby zdobyć szansę przez 24h robiąc co innego, w jednym po prostu komentarz, w innym wkleić randomanimeszita w jeszcze innym plusować itd itd
ale zanim ogarnąłem to był czwartek a dzisiaj wyjeżdżam na "długi" (w cudzy bo już jest k---a sobota czyli tak jaby normalny weekend bo piątek zastępuje poniedziałek) weekend (słaby dostęp do neta) i nie ogarnąłbym

następnie pewnie wiele bulcipienia przez ameby które jeszcze nie wrzucili na czarną chociaż jednego z wymienionych przeze
  • Odpowiedz
@malibu99: Masz rację, tak jak napisałem, rozumiem że w sumie nie byłoby jak inaczej tego zorganizować. Fajnie, że coś w ogóle zrobiłeś. ( )
Legend of the Galactic Heroes jest wielce zacne, kilka pierwszych odcinków nie powala, ale jak już wszystko zaczyna się rozkręcać, to pod koniec jest smutek, że seria ma "tylko" 110 odcinków (no, są jeszcze dwie serie poboczne).
  • Odpowiedz
@Agnaktor: właśnie na magnificonie w środku nocy był panel o tym anime (wcześniej w innej sali był quiz o tym i przyszło też ze 2 uczestników quizu), to było gdzieś koło 3 z soboty na niedziele a ta sala to była taka "sypialnia" gdzie ludzie kimali na krzesłach także słuchających osób było koło 10 ;D
No i tak dyskutowali (ale jakoś bardzo nie spojlowali właśnie po to żeby osoby nie
  • Odpowiedz
Widzę że zwycięzca co prawda nie postuje ale ma dosyć trochę plusowanych wpisów związanych z anime, pisałem że wiem że są takie osoby które nie postują ale plusują i że one też mogą wziąć udział także przyklepuję
  • Odpowiedz