Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: @ThrashMetal: @polik95: @eR_G: dobra fajno że wygraliście ligę dzięki sędziom z warszafki i pzpn który ma dupie to że ta #!$%@? bramkarska z Lecha wychowana (którą mniej szanuję nawet od Dolhy i każdego innego bramkarza prócz niego) #!$%@?ła Wisłe i doszła do waszej drużynki za darmo bez konsekwencji, ale beka ze doszliście do tej 4 rundy dzięki fuksowi i Malarzowi
@Oskarek89: powiedział typek co prowadzi nielegalny biznes związany z fifą i baluje za hajs rodziców XD
przynajmniej dawniej w przeciwieństwie do 7egii prezentowaliśmy coś w PU dochodząc do 1/8 w 2002, Prezentowaliśmy coś w LE dochodząc do 1/16 w 2011
@Oskarek89: fajno
a ja Cię zapytam - czy zarejestrowany jest biznes internetowy FifaCoins.pl (działający na zasadzie trybu interaktywnego), jaki jest jego numer REGON i NIP - jeśli nie posiadasz tego, prowadzisz ten biznes nielegalnie = nie zgodnie z prawem
@Sergino: Ostatnio jakiś srogi wysyp sebków. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu ostatnio przez Wiślaków to na wykopie czy na ich forum. Wszędzie wietrzenie spisków, układów, tak aby ZNISZCZYĆ NASZĄ WIELKĄ WISEŁKE !!!!!11 JEŚLI JESTEŚ PRAWDZIWYM WIŚLAKIEM TO TAK MUSISZ PISAĆ 7EGIA.
@Sergino: Wiem, że to już bez sensu, ale nie wytrzymałem i muszę odpisać.

przynajmniej dawniej w przeciwieństwie do 7egii prezentowaliśmy coś w PU dochodząc do 1/8 w 2002, Prezentowaliśmy coś w LE dochodząc do 1/16 w 2011


Dziwnym trafem Legia dokładnie w tym samym roku dotarła do dokładnie tego samego etapu LE, zapewniając sobie awans w 4. kolejce, a nie w ostatniej minucie ostatniej kolejki dzięki bramce Odense przeciwko Fulham. No