Wpis z mikrobloga

@wutka: poza tym ta rozdzielnica trochę bez sensu. Już przyjmijmy, że esy są podłączone do jakichś urządzeń poza tymi gwiazdkami na rozdzielnicy, żeby ilość się zgadzała, albo że dałeś jako rezerwę. Musisz dołożyć jeszcze zabezpieczenie S303 i 3x L100 czyli S na 3 fazy i 3x lampkę, najlepiej zieloną bo uspokaja jak się świeci. Jak gniazda siłowe i wywali prąd to ktoś podchodzi pod rozdzielnice i patrzy. Ocho, wywaliło esa
  • Odpowiedz
@wutka: i ostatnie, bez czego rozdzielnicy takiej nie postawisz. Ochronnik+jego dobezpieczenie. I wychodzi na to, że na 1 szynie tego nie umieścisz. Potrzebujesz 2 szyny ;) Ochronnik czyli takie zabezpieczenie od przepięcia w instalacji. Przydatne, a jak dałeś gniazda siłowe to must be here. Pewnie się nie spodziewałeś, że tyle roboty przez taki render będziesz miał :)
  • Odpowiedz
@Thexil: tam jest ten ochronnik przciwprzepięciowy o którym mówisz, po lewej stronie (licząc od prawej jest 7 bezpieczników + ten ochronnik szerokością odpowiadający 4 bezpiecznikom) ja tam tak tylko zgadywałem ile tego ma być, bo nie mam pojęcia co do czego się podłącza ° ͜ʖ° nawet specjalnie dla ciebie zrobiłem render tego o czym piszę, czekam na dalsze instrukcje ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
wutka - @Thexil: tam jest ten ochronnik przciwprzepięciowy o którym mówisz, po lewej ...

źródło: comment_7Iubv8ZqYeezapno89y9JxZtEySczvGV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jarzyna: render leci na GPU, a że to laptop i w dodatku wiekowy, to temperatura na gpu skacze do 99 stopni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale na pewno zawołam, bo już na dniach wjeżdża nowy potwór do renderowania :D


@wutka: od kiedy arnold to gpu render? ( ͡°
  • Odpowiedz