Wpis z mikrobloga

Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i dawno nie czułam się tak dobrze. Oby mi Bór Darzyl, a nawet jak nic nie zobaczę to ten wieczór juz jest udany! Darz Bór

#hobby #pasja #myslistwo #lowiectwo #atencyjnyrozowypasek #czujedobrzeczlowiek #chillout #bron

dorotka-wu - Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i...

źródło: comment_OZmdeD0In9iSCYFZ7Mt9N93zTAEx98cf.jpg

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dorotka-wu: rozsylac do miejsc gdzie wymieraja? rozsylac do zoo? rozsylac do prztworni gdzie je wykoncza bardziej humanitarnie? Jakbym byl dzikiem i nie malia wyboru to wolalbym to niz zdychac z dziura w organizmie:/
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Też mi k---a wyzwanie. Siedzisz sobie na dogodnej do strzału pozycji w miejscu gdzie zwierzęta są albo dokarmiane, albo mają ścieżkę i czekasz. Gdzie tu emocje? Nie ma tropienia zwierząt, bo wiesz, że same przyjdą. Na karabinie masz lunetę, która ułatwi ci trafienie. Wziąłbyś łuk, albo chociaż kuszę i połaził po lesie za zwierzętami.
  • Odpowiedz
  • 10
@Francisco_dAnconia sprzedaj wszystko. Kup pola zasadź lub zasiej. Niech Ci wpadnie stado dzików i przeora pole bo nie boją wejść na pole bo wiedzą że jesteś pro zwierzętąm i nie znoszisz myśliwych. Ciekawe co zrobisz jak nie będziesz miał Co do gara włożyć.
  • Odpowiedz
@Archeolik: Co roku w Polsce rodzi się koło 300000 dzików. Nie starczy tych zoo na całym świecie. Daj jeszcze jedną mądrą radę. Strasznie to głębokie jak wypowiada się osoba w stylu: nie znam się ale się wypowiem.
  • Odpowiedz