Wpis z mikrobloga

Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i dawno nie czułam się tak dobrze. Oby mi Bór Darzyl, a nawet jak nic nie zobaczę to ten wieczór juz jest udany! Darz Bór

#hobby #pasja #myslistwo #lowiectwo #atencyjnyrozowypasek #czujedobrzeczlowiek #chillout #bron

dorotka-wu - Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i...

źródło: comment_OZmdeD0In9iSCYFZ7Mt9N93zTAEx98cf.jpg

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Archeolik: No to daj więcej pomysłów: "Panie nie znam się ale się wypowiem". Poza strzelaniem do zwierzyny można też robić ewentualnie jak w Holandii z ptakami. Łapać, gazować i spalać bo nie nadają się do spożycia. Mądrzejsi ludzie nad tym myśleli od Ciebie.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Wegepedał cheking in.
Mimo, że napisałaś ten wpis po części po to, żeby zagrać mi na nerwach, to i tak jestem za niego wdzięczny. Fajnie się patrzy jak mirki mają ból d--y o myślistwo, co nie przeszkadza im żreć schabowego co niedzielę xd
  • Odpowiedz
@wipuwipu: o widzisz! Czyli jednak cos sie powoli dzieje- nie wiedzialem o holandii= wyobraz sobie ze od pierwszego wozu drabiniastego do samochodu minelo troche czasu xD rzucanie pomyslami (moze niekoniecznie genialnymi) na rozwiazanie problemu cierpienia zwierzat (no wiem nic wielkiego ale troche jednak?) tak zabolalo cie w sliczna dupke czy sam//sama lubisz potaplac sie w krwi od czasu do czasu?
  • Odpowiedz
@wipuwipu: Można zamykać w zoo, rezerwatach czy wyłapywać. Można też zabijać choćby dla mięsa owszem, tylko przy dzisiejszych możliwościach można to zrobić humanitarnie. Oczywiście można też strzelać z ambony, gdzie najczęściej się całą noc chleje i gowno widzi do czego strzela (i tu pojawia się nadzieja że się kiedyś sami powystrzelają) i tak wiem, autorka wpisu jest zapewne strzelcem wyborowym i zabija za pierwszym strzałem, ta...
  • Odpowiedz
@Archeolik: Czyli gazowywanie setek zestresowanych gęsi jednocześnie i następnie utylizacja ich zwłok jest bardziej normalna? Zabolało mnie, że dałam się wciągnąć w dyskusje z głąbem. Strzelanie co by ludzie, którzy nigdy lasu nie widzieli sobie wyobrażali jest najbardziej humanitarnym sposobem zabijania. Strasznie nie humanitarne jest zabijanie w rzeźni. I ludzie, którzy jedzą mięso ze sklepów legitymizują i tworzą popyt na obozy koncentracyjne dla zwierząt. Wypowiadanie się w negatywny sposób o
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:
Szanuję. Mąż kuzynki jest myśliwym, już dawno mieliśmy się zgadać, żeby mnie w to wciągnął. A hobby jak hobby, trochę kasy trzeba wydać, prawda?

zapraszam do mnie na strzelnicę

skąd jesteś? Darz Bór to
  • Odpowiedz