Wpis z mikrobloga

Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i dawno nie czułam się tak dobrze. Oby mi Bór Darzyl, a nawet jak nic nie zobaczę to ten wieczór juz jest udany! Darz Bór

#hobby #pasja #myslistwo #lowiectwo #atencyjnyrozowypasek #czujedobrzeczlowiek #chillout #bron

dorotka-wu - Upragniona chwila relaksu na ambonie z moim Mosinem ^^ dawno nie byłam i...

źródło: comment_OZmdeD0In9iSCYFZ7Mt9N93zTAEx98cf.jpg

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dorotka-wu pozdrawiam, mój różowy też poluje, ale w na drugim końcu polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wszystkich bóldupiących: na Podkarpaciu np dzików już jest tak dużo, że zapuszczają się na gospodarstwa i niszczą uprawy. Doszło wręcz do tego, że z pola ziemniaków nieogrodzonych drutem pod napięciem w porze zbiorów zostaje 20% więc myśliwi muszą to odstrzelać bo zwierzęta zagrodowe nie miałyby co jeść.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Ludzie zapomnieli ze lowiectwo to rzecz kultywowana tak dlugo jak sama p---------a- czyli od czasow kiedy czlekopododobne zyly jeszcze na drzewach nie wiedzac jak rozpalic ogien i nic nie zapowiada zeby jedno albo drugie umarlo w najblizszym czasie.

I ciekawe jest ze ci sami ludzie lamentuja kiedy widza postrzelona sarenke, ale idac do sklepu i patrzac na truchlo swini nie widza swini, ale schabowe.
  • Odpowiedz
Schabowe są z rzeźni. Te zwierzęta są hodowane po to, żeby się znaleźć na talerzu. Strzelanie do zwierząt w lesie to inna para kaloszy


@OSH1980: Co za hipokryta, więzienie zwierząt jest okay, strzelanie do zwierząt na wolności jest nie okay.

Skoro nie jadasz dziczyzny, spróbuj kiedyś, niezwykłe wrażenia gwarantowane.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Ja jem schabowe i steki z marketu dla przyjemnosci, a moglbym tofu, albo fasole.

A tak po za tym to dziczyzne po przebadaniu przez weterynarza sie spozywa, myslisz ze ktos wyrzuci kilkaset zlotych do kubla?
  • Odpowiedz