Wpis z mikrobloga

@etkath: Nie wiem jak się to nosi, ale jako że jestem różowym paskiem to mówię wam, że facet w takich bokserkach jest zwyczajnie ruchable, w przylegających bokserkach jest mi obojętny, natomiast w slipach ma albo 12 lat albo 40 i to jest absolutely disgusting.
Mówię wam! Jak chcecie zaruchać to na randkę tylko i wyłącznie luźne bokserki!
@fortheworld:
@etkath: Dobra, skoro Ciebie podniecają zgniecione materiałem jaja to już się nie kłócę xD

Dla mnie facet w luźnych bokserkach wygląda estetycznie i "elegancko" natomiast męska dupa opięta materiałem jest odrzucająca tak samo jak facet w samych skarpetkach.
@Gothagami: A, to wszystko jasne, wiszące, przyklejające się do ud jaja generują pot, sprzyjają mnożeniu się bakterii i powstawaniu specyficznego smrodu, który pewnie lubisz wąchać przy fellatio. Zgodnie z przewidywaniami, masz po prostu fetysz smrodu.

Nie, przylegające do ciała bokserki nie gniotą jajec, nic niestety nie możesz o tym wiedzieć, bo ich nie posiadasz.

Kupuj firany swojemu facetowi, ale nie #!$%@? do głowy facetom, co tobie się na ten temat wyobraża,
@etkath: No ale kto Ci każe to nosić na co dzień? Odnoszę wrażenie, że delikatnie przesadzasz, zresztą nieważne, olujesz jadem i przejrzałam Twój profil, to mi wystarcza żeby Cię czarnolistować
@Gothagami: A kto #!$%@? każe ci takich nie lubić? Wyraziłaś opinię, odpowiedziałem, opierając się na tym, co mi dziewczyny kupowały i co sam preferuję (a próbowałem wszystkiego), więc też wyraziłem opinię, masz coś z głową, bo te barchany nie podniecają dziewczyn zwykle i tyle.