Wpis z mikrobloga

Miraski programiści,

Znowu Java Developera do Wrocławia szukam...

Projekt dla jednego z software house`ów we Wrocławiu - polega głównie na przetwarzaniu bazy danych dla zewnętrznego klienta z branży transportowej.

Pracuje się głównie z: Java EE 7, MS SQL, SOAP, REST, Hibernate i Liferay (którego znajomość jest konieczna)

Firma chce kogoś na poziomie middle, ale podsyłamy też mocnych juniorów.

Jeżeli chodzi o stawki : do 9000 netto B2B / do 6600 brutto UoP (można negocjować)

Pracuje się na miejscu w biurze we Wrocławiu.

Szczegóły na PW :)

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@studentskyyy: Jakiś Januszsoft czy lepsza firma? No i pytanie czy masz już jakieś doświadczenie) chociażby freelancerskie czy przyjmowali tam ludzi bez doświadczenia.

Phpowcy dostają duuużo mniej niż Javy, bo jest ich więcej na rynku :/
  • Odpowiedz
@studentskyyy: A tak tylko z ciekawości pytam: ogłoszenie znalazłeś może na FB? Bo widziałam ostatnio w jednej z grup dotyczącej pracy w IT, że szukali właśnie PHPów i nawet ludzi bez doświadczenia.

Ja już powoli zaczynam się uczyć programowania ;) Może akurat będzie mi to wchodzić.

Znajoma teraz z branży HR idzie na testera (a zrobiła tylko kurs na Testuj.pl), także przynajmniej po niej widzę, że jak się chce to
  • Odpowiedz
@Belmirka: nie, nie przez fejsa, ja jednak zostaje przy swoim wykształceniu kierunkowym, bo nie chcę się martwić o zbyt dużą konkurencję w przyszłości, a w moim zawodzie jednak trzeba mieć ciężkie studia skończone

zazdroszczę informatykom 10 k, bo u mnie trzeba z 5 lat doświadczenia, żeby tyle zarabiać
  • Odpowiedz
@studentskyyy: Szczerze to rynek IT zacznie się zapychać, ale mega konkurencji raczej nie będzie, bo to wszystko za szybko się rozrasta.

(Też zazdroszczę, u mnie to nawet nie wiem czy w firmie ktokolwiek nie licząc prezesów tyle wyciąga miesięcznie)
  • Odpowiedz