Wpis z mikrobloga

#ejejej Mircy co się o------o to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie domu i wiadomo był pojazd na kolumny i generalnie mini gównoburza się zrobiła :P I teraz obczajcie najlepsze: jakaś Mirabelka wrzuciła moje zdjęcie na swojego #facebook xD No rozumiem udawać, że kupiło się nowy zegarek ale żenić kity znajomym, że dom się buduję to jeszcze takiej akcji nie widziałem XD
http://www.wykop.pl/wpis/18933135/fundamenty-pod-schody-sie-robia-%CA%98-%CA%98-jeszcze-chwi/
#kradnoobrazki #budujzwykopem
wołam @xylorin dzięki jeszcze raz za info :) zgodnie z obietnicą ocenzurowałem, ale skoro dziewczyna nie odpowiada to wrzucam tutaj - może jak trafi w gorące to to zobaczy :D
Wołam też parę osób, które udzielały się w poprzednim wpisie - nie bijcie za mocno za zawołanie ;)
@zbyszko17 @thest @Solitary_Man @vomalio @WuDwaKa @normanos @symmetry @michalkosecki @Kauabang @ZajebistyMamSzaliczek @MasaToMojaWaluta @Rainey @KokiX @UndaMarina @mafiozorek @kravat
acidd - #ejejej Mircy co się o------o to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie d...

źródło: comment_KbKRB4aGYq5zMQWUNF8Q3B3Yb06gz8cs.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może sam do niej napisz i poczekaj na reakcję? Kurczę, chętnie zobaczyłabym jej minę c:


@Akayari: napisałem, nic nie odpisuje

ale inba, żeby jeszcze jakiś ładny dom ukradła, ale te kolumny
  • Odpowiedz
@acidd: Znałem jedną taką co też wymyśliła, że dom w którym jej ojciec był majstrem jest ich.
Najgorszy typ człowieka. Ile ona kłamstw opowiadała to aż mi się mózg teraz gotuje bo w gimbazie to łykałem.
  • Odpowiedz
  • 3
@acidd Niektórzy są jak sportowcy w dyscyplinie żenada w stylu dowolnym. Niby rekord wyśrubowany, a zawsze trafi się jakiś orzeł, który przebija poprzednika... Podszywanie się pod cudzy dom, ja p------ę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą ładnie ją znajomi mają w dupie, że nikt nic nie wie, a tu nagle jeb, chwali się zbudowanym domem i wszyscy jej gratulacje składają...
  • Odpowiedz