Wpis z mikrobloga

#ejejej Mircy co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie domu i wiadomo był pojazd na kolumny i generalnie mini gównoburza się zrobiła :P I teraz obczajcie najlepsze: jakaś Mirabelka wrzuciła moje zdjęcie na swojego #facebook xD No rozumiem udawać, że kupiło się nowy zegarek ale żenić kity znajomym, że dom się buduję to jeszcze takiej akcji nie widziałem XD
http://www.wykop.pl/wpis/18933135/fundamenty-pod-schody-sie-robia-%CA%98-%CA%98-jeszcze-chwi/
#kradnoobrazki #budujzwykopem
wołam @xylorin dzięki jeszcze raz za info :) zgodnie z obietnicą ocenzurowałem, ale skoro dziewczyna nie odpowiada to wrzucam tutaj - może jak trafi w gorące to to zobaczy :D
Wołam też parę osób, które udzielały się w poprzednim wpisie - nie bijcie za mocno za zawołanie ;)
@zbyszko17 @thest @Solitary_Man @vomalio @WuDwaKa @normanos @symmetry @michalkosecki @Kauabang @ZajebistyMamSzaliczek @MasaToMojaWaluta @Rainey @KokiX @UndaMarina @mafiozorek @kravat
acidd - #ejejej Mircy co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Ostatnio wrzucałem zdjęcie d...

źródło: comment_KbKRB4aGYq5zMQWUNF8Q3B3Yb06gz8cs.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
mi na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: PO CO?


@sphinxxx: też nie mam pojęcia :/

A kiedy uświadomisz jej znajomych, że to lipa z jej strony? xD


@WuDwaKa: @koorekk: kurde to by było już okrutne ( ͡° ͜ʖ ͡°) może sama usunie? nie chcę jej robić przypału u znajomych...

Albo całe konto panny na FB to ściema jakiegoś wykopka do robienia sobie jaj z
  • Odpowiedz
@acidd:
Nie można tolerować chamstwa.. no bo w stosunku do Ciebie to jest chamstwo.
Poza tym im wcześniej dostanie kopa w dupę tym większa możliwość, że coś z tego człowieka jeszcze będzie..
A już na pewno pozbawisz 70cioro jej znajomych fałszywego znajomego ;)
  • Odpowiedz
@acidd:
Ja bym jej #!$%@?ł taką manianę na tym ryjbuku, że zapadłaby się pod ziemię :P
Idiotyzm powinno się tępić z grubej rury :P
Szanuję jednak za chęć dania szansy ;)
  • Odpowiedz
@acidd: Pisz u niej na fejsie, że za używanie zdjęcia Twojego autorstwa, przedstawiającego Twój dom, żądasz tryliona cebulionów, albo sprawa trafia na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: lol, przecież to jakieś lipne konto któregoś mirka... Nawet jej zdjęcie profilowe jest kradzione i należy do dziewczyny, która ma na imię Patrycja (już jej przekazałem, że kradną jej zdjęcia). Ludzie to mają nasrane w głowach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
info już potwierdzone od jej znajomego: to nie fejk konto


@acidd: to w takim razie jej "znajomy" kłamie, bo pewnie mu wstyd, że ma w znajomych lipne konta. Jak chcesz, to na potwierdzenie mogę Ci wysłać na priv link do profilu dziewczyny, do której należy zdjęcie profilowe.
  • Odpowiedz