Wpis z mikrobloga

Większość z nas gra lub miała styczność z aplikacją #pokemongo jak w każdej grze która osiągnie sukces trafiają się ludzie którzy psują innym rozgrywkę. Takim bezczelnym użytkownikiem na naszym portalu jest pan @CatSparrow przyjrzyjmy się chwilę jego aktywności.

4dni temu KLIK

no i stało się, dostałem permanentnego bana za fake gps i bota :( jak już zebrałem żniwo w central parku, wykoksowałem postać do 30 levelu odpaliłem pokemongo w moim mieście na komórczaku i nic nie wypadało z pokestopów. Odczekałem godzinę - nic. Następny dzień - nic, kolejna doba - nadal nie działa. Wszedłem dzisiaj na maila na którego zarejestrowałem konto i mam wiadomość od pokemon-go-support@nianticlabs.com że konto zostało USUNIĘTE (permanently deleted) z serwisu i rzeczywiście odpalam pokemon i nie mogę się zalogować :( da się jakoś to odkręcić?


4dni temu KLIK

Botowanie zniszczylo zabawę, choć przyznam, że w takim NY jest nieporównywalnie wiecej okazji do złapania pokemonów niż w moim mieście. Ci "lepiej" urodzeni mają łatwiej. Nie cheatuje, nie hakuje bo w to już nie gram.


2dni temu KLIK

Mirki zapodacie jakieś tutoriale jak używać tego bota do pokemonów? wybociłbym sobie postać


Wczoraj KLIK

juz wybociłem sobie 3 postacie do 30lvl a tą którą trenowałem od początku do 33lvl. Odbiłem wszystkie gymy na osiedlu, każdy ma po 4 moje pokemony okolo 3000 cp na łebka. Snorlaxy, Laprase, Blastoisy, Vaporeony itp jestem bossem dzielnicy, prawdziwym celebrytą, mówcie mi pan Gary Oak


No i #!$%@? hit czyli wpis z dzisiaj xD KLIK

70% grałem w PL, 30% uzbierałem w USA, level 25 bez botów, czy warto dawać stardusta w psa? Mam jeszcze 70k pyłu i trochę cukierków do niego. I skad sobie skolowac snorlaxa bez bocenia, nie trafiaja mi sie jajka 10km od dawna, te co wychodzilem to nie mialem grubego, gdzie go uplowac? Moge przyjechac do warszawy, gdansk, poznan



ja botuje, gram na noxie zero banów, na pochybel frajerom co ganiaja po miescie i tak zajme wasze gymy! KLIK


NIc tak mnie nie #!$%@? w grach jak cziterzy. Kiedyś bycie oskarżonym o cziterstwo to była ujma na honorze gracza, teraz #!$%@? gimbyumsyłowe się tym chwalą

Najbardziej pasuje mi tutaj #shitwykopsays (jako ideaa tagu) no i standardowo #pokemongo #gry ##!$%@?

Pobierz CreativePL - Większość z nas gra lub miała styczność z aplikacją #pokemongo jak w każ...
źródło: comment_U2gr2jpN5SRe8Uc6qPEqpf1XQNIhovDx.jpg
  • 39
Może oni po prostu nie zdają sobie sprawy, że psują zabawę innym, którzy grają w grę wg. ustalonych zasad, może są zbyt ograniczeni żeby to pojąć? Albo część z nich zdaje sobie z tego sprawę ale ma to w dupie bo po prostu są burakami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@RealAKP: Są burakami. Od tego wpisu koleś zdążył mnie zawołać do chyba 5 wpisów, zmienił pasek z niebieskiego
@stanleyek: no tak, ale dla mnie to tylko gra, gdzie przy okazji sobie łapie coś spacerując, czy będąc na zakupach a presja na lvl, jakieś liczenia maksymalnych przemian pokemonów itd xD