Wpis z mikrobloga

HURR DURR nie róbmy dzieci bo szkoda na nie dotować pieniądze. Hurr ludności tego kraju durr ubywa, nie ma kto robić na emerytury, wielu ucieka.


@polanny: Tylko w Polsce nie rodzą się dzieci?
  • Odpowiedz
ci co nie dostają 500+ będą narzekać bo oni nic nie dostają..ci co nie dostają 2 tysiaków z 500+ będą zazdrościć..wam to wiecznie źle..bo ktoś ma a wy tego nie macie za darmo..nikt nikomu nie broni zrobić sobie dzieci i też mieć 500+ i też jeździć za ten hajs na wakacje..czy odkładać tego na studia czy ze spokojem spłacać kredyty..czy w końcu żyć jak ludzie..mentalność Polaków jest okropna..jesteście #!$%@? i zawistni...najlepiej niech
  • Odpowiedz
@polanny: Bo nikt normalny nie skusi skusi się na dziecko z powodu gownianych 500 zł za wyjątkiem patoli. Co więcej jeżeli jest 2 osób pracujących to by dostać 500 zł musieli by się postarać od razu o 2 dzieci bo próg jest za niski by nawet 2 rodziców jednego dziecka pracujących na minimalnej go dostała. Znowu promowanie patologii, której zasiłki nie są wliczane do dochodu. Dla zwykłych ludzi byłoby lepiej
  • Odpowiedz
@polanny: na jakiej podstawie wnioskujesz, że to ja jestem tym silniejszym? Ledwo co studia skończyłem, może chciałbym sobie ustawić życie, ale nie mogę, bo ktoś uważa, że powinienem oddawać 1/5 swojej wypłaty tylko z tego powodu, że chce mi się pracować.
  • Odpowiedz