Wpis z mikrobloga

@Tical25: Nie rozumiesz. Kampania wyborcza budowana na negatywnym wizerunku partii konkurencyjnej to jest zupełnie coś innego niż budowanie paranoi, że mityczni "oni" posuną się nawet do zabicia nas. W ten sposób buduje się olbrzymie podziały. Głupsza część społeczeństwa będzie spoglądała na tę inną z pogardą i ze strachem.

To jest wyjątkowo obrzydliwe wykorzystywanie społeczeństwa, a ja sądziłem, że mamy bardziej odpowiedzialnych polityków.
@Internet_the_explorer:

to jest zupełnie coś innego niż budowanie paranoi, że mityczni "oni" posuną się nawet do zabicia nas. W ten sposób buduje się olbrzymie podziały. Głupsza część społeczeństwa będzie spoglądała na tę inną z pogardą i ze strachem.

To jest wyjątkowo obrzydliwe wykorzystywanie społeczeństwa, a ja sądziłem, że mamy bardziej odpowiedzialnych polityków.


To ty nie rozumiesz jeśli nie widzisz, że politykę opartą na paranoi i strqchu buduje głównie opozycja.

Kto straszył
Kto straszył ustawą aborcyjną i przypisywał wszystko PiSowi choć był to obywatelski projekt?

@Tical25: protesty były związane z tym, że najważniejsi członkowie rządu popierali ten projekt. Jak widać protesty okazały się skuteczne.

Kto nosi koszulki i wystawia plakaty z napisem ,,wolność słowa" jak gdyby ktoś im chciał ją zabrać?

kto takie nosi?

Kto straszy tym, że PiS to dyktatura i faszyzm, który wkrótce zacznie aresztowania KODowców?

Ktoś straszy aresztowaniami? PIS odchodzi
@Palwed:

nikt nie rozumie dlaczego we wszystkich znaleziskach związanych z PiSem, ich zwolennicy, piszą głównie o PO...


Nie jestem zwolennikiem PiS, tylko nie rozumiem czemu PiSowi na podstawie jedej okładki gazety zarzuca się to, co opozycja robi realnie już kilka lat.

Przecież to PiS ma większy elektorat negatywny, co dobrze świadczy o tym, wobec kogo stosuje się retorykę strachu.
@Internet_the_explorer:

protesty były związane z tym, że najważniejsi członkowie rządu popierali ten projekt. Jak widać protesty okazały się skuteczne.


Okazały się skuteczne w zrobieniu debili z opozycji. Myślisz, że ile razy jeszcze opozycji uda się wyciągnąć ludzi na ulicę jeśli się okaże, że to wszystko na nic bo Jarek nie pozwoli na jakieś odpały?

Swoją drogą te protesty pozwoliły przejść bez szumu ustawie o ziemi. PiS debili z opozycji ograł jak