Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dokonałam planowanej wpadki :(

Zanim mnie będziecie krytykować. Mamy >30 lat.
Denerwowało mnie zabawowe podejscie do tych spraw partnera.
Ciągłe wykręcanie się od podjęcia rodzicielstwa niewystarczającymi środkami.
Niby nic mi do jego zarabianych pieniędzy, ale jednak zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe
(w ciągu dwóch lat zmienił celicę na preludę, a preludę na subaru, i tuningi)
Podjęłam ten krok, by faktem dokonanym wymusić na nim dojrzałość.
Tworzymy parę od 7 lat.
Gdy poinformowałam go o braku miesiączki - wściekł się.
Każe mi usunąć albo pigułkami albo zabiegiem.

Oczywiście że nie usunę.

Dał czas do sierpnia by rozwiązać "problem" albo mnie zostawi.
I tak oto będę samotną matką. Jeszcze nie wiem jak sobie poradzę.

Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko.

#gorzkiezale #zwiazki #dzieci #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 93
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na wykopie poruszasz takie tematy i liczysz na zrozumienie?
Trochę moim zdaniem marnowałaś czas będąc z facetem, o którym wiadomo, że na dziecko raczej nigdy się nie zdecyduje.

Do mirków - pamiętajcie o tym, że każdy seks może się skończyć ciążą, najlepsza antykoncepcja czasem zawodzi i to wcale nie musi być celowe działanie kobiety. Krótko mówiąc - uprawiasz seks = pogódź się z faktem, że może być dziecko.
  • Odpowiedz
baryka112: Spłoń na stosie. Pewnie bait, ale w swoim otoczeniu miałem już taka sytuacje z kontrolowaną wpadką. I jest to chyba najgorsze #!$%@? ever, nawet alimentów nie powinnas dostac

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
erte: Bez obaw, nie słuchaj tu wykopowych mądrali, alimenty przysługują ci z mocy prawa, ponieważ są świadczeniem które należą się dziecku, NIEZALEŻNIE od okoliczności w których zostało poczęte (wpadka, ciąża planowana itp.).

Zatem sąd zasądzi je od ojca dziecka NA PEWNO., jeżeli nie będzie poczuwał się do samodzielnego płacenia. Na szczęście tutaj prawo jest całkowicie po Twojej stronie. Głowa do góry.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
Oby to była zarzutka bo za takie coś nie powinien płacić ci nawet alimentów.


@Asterling: czy to była masturbacja? Do seksu potrzebnych jest przynajmniej dwoje :P W rozerotyzowanym wielu zapomina, że seks to nie tylko przyjemność. Z takich zabaw biorą się dzieci. Skoro zgodził się na seks to musi ponieść konsekwencje. Nie pochwalam łapania kogoś na wpadkę, ale 7-letni związek mógłby już pójść do przodu i scementować więc nie dziwi mnie
  • Odpowiedz
Jeżeli wybierasz na ojca swoich dzieci małego, zakompleksionego dupka, to nie dziw się, że zachował się jak przystało na małego, zakompleksionego dupka - uciekł. Eksperyment się nie udał.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że to klasyczna zarzutka, ale sama widziałam podobną akcję, więc pozwolę sobie się nie zgodzić. Znajoma "wpadła" po kilku miesiącach związku i wspólnego mieszkania, koleś krzyczał, żeby usunęła (nawet finansował jej tabletki, życie w znacznej częsci zresztą też xD), ale postawiła
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: A nie uważasz że jest różnica pomiędzy wpadką a celowym złapaniem na gówniaka ? Zresztą skoro chciała cementacji to niech z nim porozmawia o ślubie a nie łapie na gówniaka.
  • Odpowiedz
@Asterling: no właśnie współczuje jej tej desperacji. To przykre, że dzisiaj ludzie są ze sobą 7 lat i uprawiają seks, a nie potrafią stworzyć związku. Smutna jest ta pogoń za pieniądzem. Przecież to czysty hedonizm i brak jakichkolwiek wartości.
  • Odpowiedz