Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dokonałam planowanej wpadki :(

Zanim mnie będziecie krytykować. Mamy >30 lat.
Denerwowało mnie zabawowe podejscie do tych spraw partnera.
Ciągłe wykręcanie się od podjęcia rodzicielstwa niewystarczającymi środkami.
Niby nic mi do jego zarabianych pieniędzy, ale jednak zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe
(w ciągu dwóch lat zmienił celicę na preludę, a preludę na subaru, i tuningi)
Podjęłam ten krok, by faktem dokonanym wymusić na nim dojrzałość.
Tworzymy parę od 7 lat.
Gdy poinformowałam go o braku miesiączki - wściekł się.
Każe mi usunąć albo pigułkami albo zabiegiem.

Oczywiście że nie usunę.

Dał czas do sierpnia by rozwiązać "problem" albo mnie zostawi.
I tak oto będę samotną matką. Jeszcze nie wiem jak sobie poradzę.

Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko.

#gorzkiezale #zwiazki #dzieci #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 93
  • Odpowiedz
@troodon: wiek ponad 30, proste, że nagle zachciało się mieć dzieci (niedawno na mirko był wątek takiej 30tki, która przed koleżanki mężem rozłożyła nogi byle zaszła w ciążę
  • Odpowiedz
@Asterling: Nie byli w związku. Byli obok siebie i uprawiali seks. Mieszkali ze sobą i robili te wszystkie rzeczy co robi rodzina, ale nie byli gotowi na dzieci więc nie byli w związku. Taki wygodny układ modny dzisiaj, ale jak widać prowadzi to do porażki.
  • Odpowiedz
zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe


Jak można krytykować to, że ktoś ma hobby/pasję? Wydaje na to swoje pieniądze, znajduje pewnie w tym dużo frajdy i nie uważam, że motoryzacja jest głupia.

Głupie za to jest podejście w którym na własne życzenie niszczy się sobie życie i uprzykrza je innej osobie. Dziecko powinno być zawsze wspólną decyzją. Jeśli Ty chcesz potomstwo a on nie, to może to jednak nie jest odpowiedni partner dla Ciebie? Jak osoba, która nie chce mieć dzieci miała by się sprawdzić w roli ojca, którym być nie chce?

No
  • Odpowiedz
@Asterling: ja #!$%@? i co myslisz ze sobie kupi za ten gowniany tysiac miesiecznie drogie kosmetyki czy ubrania a dziecko bedzie glodowac i siedziec caly dzien zasrane bo nie kupi pieluch? Czy ty jestes #!$%@? normalny?
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Co ty gadasz?

Mieszkam, z żoną, nazywam ją żoną, robimy co mąż z żoną ale dzieci jeszcze nie chce. Czyli jak zamieszkam z jakąkolwiek kobietą to mam płodzić dzieci bo tak i #!$%@?! ?
  • Odpowiedz
@mega-993: nie macie dzieci więc nie jesteście rodziną. Jesteście mężem i żoną. Jeżeli możecie mieć dzieci, a zamykacie się na ten temat to znaczy, że coś jest nie tak. Jeżeli jednak nie możecie mieć dzieci z przyczyn naturalnych to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Tylkosilka: Brednie. Mam zakładać rodzinę bo tak. Nie mogę żyć bo muszę mieć dzieci. Nie mogę skupić się na pracy, polepszeniu naszego bytu, powiększeniu mieszkania, nauce języka, kupieniu samochodu, zwiedzaniu świata, bo mam mieć DZIECKO. Inaczej nasza rodzina to gówno(). Czyli najlepiej mają SEBY, Karyny i jacyś patole - mnożą się na potęgę i wówczas mamy rodzinę? Brednie!!

Nie ważne jak będzie żyło moje dziecko? Nie
  • Odpowiedz