Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dokonałam planowanej wpadki :(

Zanim mnie będziecie krytykować. Mamy >30 lat.
Denerwowało mnie zabawowe podejscie do tych spraw partnera.
Ciągłe wykręcanie się od podjęcia rodzicielstwa niewystarczającymi środkami.
Niby nic mi do jego zarabianych pieniędzy, ale jednak zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe
(w ciągu dwóch lat zmienił celicę na preludę, a preludę na subaru, i tuningi)
Podjęłam ten krok, by faktem dokonanym wymusić na nim dojrzałość.
Tworzymy parę od 7 lat.
Gdy poinformowałam go o braku miesiączki - wściekł się.
Każe mi usunąć albo pigułkami albo zabiegiem.

Oczywiście że nie usunę.

Dał czas do sierpnia by rozwiązać "problem" albo mnie zostawi.
I tak oto będę samotną matką. Jeszcze nie wiem jak sobie poradzę.

Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko.

#gorzkiezale #zwiazki #dzieci #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 93
erte: 1. Nie dokonuj aborcji. Nosisz pod sercem twoje dziecko. Może będzie drugim Stevem Jobsem (Steve Jobs, Celine Dion, Andrea Bocelli też mieli być abortowani, a ludzkość bez nich nigdy by nie rozwinęła)
2. Facet jest małym, zakompleksionym dupkiem, który nie szanuje swoich dzieci (nienarodzonych jeszcze - to fakt, ale to pokazuje że jak się urodzą też nie będzie szanował). Zapoznaj go z §152 i 153 Kodeksu Karnego. I niech #!$%@?
AnalogowyPiwniczak: Brawo! Żeby "zmusić" faceta do dorośnięcia robisz to kosztem dziecka, które jak się właśnie okazuje prawdopodobnie w życiu będzie miało kilku "tatusiów", których także być może będziesz chciała sobie wychować różnymi sposobami.

Kosztem własnego dziecka...

Nie napiszę Ci żebyś usunęła, to twoja decyzja. Ale już współczuję temu dziecku życia z taką matką.

Słuchaj, jesteś po prostu głupia, że przez 7 lat dawałaś się zwodzić kolesiowi, który ma cię gdzieś i
SzklanaElfka: Będą ci pisać, że to zarzutka, ale ja widziałam kilka takich akcji w realu, więc ci wierzę. Za każdym razem kończyło się tak samo: facet stawiał ultimatum: albo usuniesz, albo odchodzę. Jak wcześniej był niepoważny, tak wówczas zaczynał być cholernie poważny.

Wygląda na to, że chłopak też nie grał do końca czysto: nie powiedział otwarcie "słuchaj, ja nie chcę mieć dzieci. Może kiedyś mi się odmieni, ale nie wiem kiedy
@AnonimoweMirkoWyznania: erte:

Steve Jobs, Celine Dion, Andrea Bocelli też mieli być abortowani, a ludzkość bez nich nigdy by [się] nie rozwinęła

Celine Dion

ludzkość bez nich nigdy by [się] nie rozwinęła

nigdy by [się] nie rozwinęła


XDXDXD
Doprawdy, świat byłby smutnym, prymitywnym miejscem bez obecności w nim aksamitnych dźwięków "My heart will go on". Nawet nie wiem jak ludzie mogli żyć wcześniej nie znając syreniego powabu Celine :<