Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dokonałam planowanej wpadki :(

Zanim mnie będziecie krytykować. Mamy >30 lat.
Denerwowało mnie zabawowe podejscie do tych spraw partnera.
Ciągłe wykręcanie się od podjęcia rodzicielstwa niewystarczającymi środkami.
Niby nic mi do jego zarabianych pieniędzy, ale jednak zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe
(w ciągu dwóch lat zmienił celicę na preludę, a preludę na subaru, i tuningi)
Podjęłam ten krok, by faktem dokonanym wymusić na nim dojrzałość.
Tworzymy parę od 7 lat.
Gdy poinformowałam go o braku miesiączki - wściekł się.
Każe mi usunąć albo pigułkami albo zabiegiem.

Oczywiście że nie usunę.

Dał czas do sierpnia by rozwiązać "problem" albo mnie zostawi.
I tak oto będę samotną matką. Jeszcze nie wiem jak sobie poradzę.

Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko.

#gorzkiezale #zwiazki #dzieci #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 93
  • Odpowiedz
Ten post to taki test, jak daleko można się posunąć w baicie. Jak to tyle osób łyka to już się nie mogę doczekać co zobaczymy potem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania" Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko"

Ty traktujesz za to bardzo głęboko zmieniając czyjeś życie świadomie w koszmar ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nawet jeśli to bait to niestety znam z życia takie przypadki i nigdy tego nie zrozumiem jak można tak komuś kogo niby sie kocha spieprzyć życie
  • Odpowiedz
Mieszkam, z żoną, nazywam ją żoną, robimy co mąż z żoną ale dzieci jeszcze nie chce. Czyli jak zamieszkam z jakąkolwiek kobietą to mam płodzić dzieci bo tak i #!$%@?! ?


@mega-993: no dobra - ale jesliby sie okazalo, ze jednak zona zajdzie w ciaze, to nakazesz jej aborcje lub ją porzucisz? Sadzac po tym, co piszesz - to raczej nie, bo wspominasz, ze jeszcze nie planujecie dzieci, bo checie miec pewnosc, ze dacie im wsparcie nie tylko duchowe, ale i materialne. I to jest ok. Ale tez trzeba pilnowac, zeby nie przedobrzyc - argument o wycieczce szkolnej jako czynnik przemawiajacy za odlozeniem rodzicielstwa nie jest najmocniejszy..

Generalnie jednak zgadzam sie, ze sredni to zwiazek, jesli na wzmianke o dziecku sie rozpada.
Co prawda nie uwazam, ze dopiero obecnosc dziecka nadaje jakis "status" rodzinie/malzenstwu, jak twierdzi @Tylkosilka, ale kolezanka ma racje co do jednego - uprawiajac seks nalezy miec swiadomosc, ze moze on przyniesc
  • Odpowiedz
@mega-993: przeważnie rozwój materialny małżeństwa idzie w złą stronę kiedy nie ma się motywacji w postaci dzieci. Ludzie kupują masę pierdół, a nie inwestują w to co jest najcenniejsze. Wolę mieć wyedukowane dziecko(niech nawet studiuje za granicą na najlepszym uniwerku jak ma taką chęć) niż fajny samochód. Czerpanie przyjemności z życia jest czymś istotny, ale można trzeba najpierw zastanowić się czym jest przyjemność. Co jeśli to tylko hedonizm, czyste zachcianki?
  • Odpowiedz
Niby nic mi do jego zarabianych pieniędzy, ale jednak zarabiane pieniądze topi w głupie hobby samochodowe


@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie spodziewałam się, że nasz zwiazek trakuje tak płytko

Jaki związek? Trzeba było postawić na szalę swoją niedojrzałość obok czyjegoś życia by się o sobie przekonać?
Okłamałaś siebie, faceta i teraz zabijesz dziecko bo co? Bo facet niedojrzały? Kiedy w swoim związku szczerze porozmawialiście? Nigdy?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co Ci dziecko z facetem, który go nie chce? Jak po 7 latach nadal nie umiał podjąć decyzji, to trzeba było go olać a nie na siłę czynić ojcem.
Jego nie zatrzymasz, a nowego będziesz szukać jako samotna mama. Gratulacje, spieprzyłaś swojemu dziecku życie już na samym starcie
  • Odpowiedz
Generalnie jednak zgadzam sie, ze sredni to zwiazek, jesli na wzmianke o dziecku sie rozpada.


@agaja: jeśli komuś zależy na dziecku, to z reguły jest to absolutny warunek udanego związku. Jeśli druga strona kategorycznie nie chce dzieci, to utrzymywanie związku po prostu nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Asterling: XDDD
nawet bez ingerncji dziewczyny mogłoby się to stać, jest do tego zobowiązany, nikt tutaj nie zachował się dobrze, ale postawienie ultimatum ja albo dziecko to już przesada
  • Odpowiedz