Wpis z mikrobloga

Mireczki szybka piłka - czy w okolicach 1200zł znajdę coś lepszego do #pokemongo niż Nexus 5X? Niestety na mojej Moto G3 gra działa do dupy i brakuje trybu AR a do tego już od dłuższego czasu wkurza mnie to 8gb pamięci więc chyba czas na zmianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android
  • 16
i nie ma wejścia na kartę pamieci


@Prokurator_Bluewaffles: A, w takim razie faktycznie te wszystkie Nexusy i Ajfony są marne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co do ramu to przy normalnym użytkowaniu aktualnie co najwyżej z 1 gb będzie używane, więc co za różnica? Gdybym miał do wyboru 3 gb ramu któego
@animetopedal: 1gb to mam w swojej aktualnej G3 i wygląda to tak, że jak przełączę się na aplikację sms to pokemony już się restartują więc myślę, że 3gb będzie tutaj mocnym atutem, poza tym według tego co wyczytałem na reddicie poki nie działają najlepiej na nexusie a @Prokurator_Bluewaffles: napisał, że u niego dobrze śmigają.
@czesu: Ale 2 gb ramu to dwa razy więcej niż 1. Przeciętne użycie normalnego telefonu to 1, maksymalnie te 1,5. No i dlaczego 3 gb ramu miałoby być jakimkolwiek atutem przy graniu? Większym atutem jest o wiele mocniejszy procesor i grafika. A co do samego działania pokemonów to na żadnym z moich 3 Nexusów nie było problemów, ale wybór już należy do ciebie.
@animetopedal: Dlatego czytam co tu piszecie i na tej podstawie dokonam odpowiedniego wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na reddicie piszą, że na N5X jest problem z gpsem, strasznie się grzeje i przez to zaczyna lagować a odpalony tryb AR w ogóle zamula całą grę.
@Prokurator_Bluewaffles: Jak to jak to jest w takim razie na Alcatelu skoro ma słabszy procesor?
@czesu: w trybie ar możesz machać na wszystkie strony i nic nie tnie, że grzać się zawsze będzie, ale ja siedząc na kieleckim rynku 30 stopni w słońcu, ale że są odpalone 4 lury to siedzę z powerbankiem podłączonym, to wiem że tak nagrzanym telefonem mógłbym pracować t-shirty :D ale xperia m2 grzałka mi się bardziej
GPS łapię z miejsca czy to endomondo czy pokemony czy Google mapy.

Wydaję mi się