Wpis z mikrobloga

@rev-o: Dobra rada, mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto.
  • Odpowiedz
@Luks_x: jeśli się rozkręci to raczej nie. Lubię ten typ pracy. Za jakiś czas dojdzie jeszcze lutowanie bga, ale zejdzie się jeszcze zanim wyczuję maszynę. Na Allegro wstawiasz aukcje, czy tylko lokalnie działasz?
  • Odpowiedz
@rev-o: Tylko lokalnie (allegro to duża konkurencja), jednak u mnie LCD w tabletach to zło konieczne i nie specjalizujemy się w tym tylko wymieniamy bo trzeba i to po najniższej linii oporu bo ekrany z digitizerami. My się specjalizujemy w drukarkach i lapach.
Ilość tabletów zmusza powoli do tego kierunku i w końcu trzeba będzie wyposażyć się w komorę i podgrzewacz. Serwisant mi kiedyś pokazywał te maszynki, ale nie wiedziałem
  • Odpowiedz