Wpis z mikrobloga

@rev-o: strzeż się osób chorych na schizofremię, potrafią nieźle wciągnąć w bezsensowne dyskusje i naprawy. Miałem dwa takie przypadki. Cokolwiek bym zrobił to i tak by wrócili z awanturą, że coś popsułem. W trakcie pokazywania i tłumaczenia, ze jest wazystko ok, ukradkiem proszą o kolejne drobne usługi. To nie działa, antywirus coś od ostatniej wizyty zniknął. Pytają się o różności, bo niepotrafią lub boją się kliknąć. Na koniec: ale ja już
  • Odpowiedz
@rev-o Panie majster mam sgs5 z rozwalonym ekranem (calosc do wymiany). Wymienić trzeba by bylo tez tylna klapke i korpus. Oplaca sie to robić w jakims serwisie zeby pozniej sprzedać z jakimś zyskiem? (Ile taka usluga by kosztowała?)
  • Odpowiedz
Leży u mnie w szafie stary samsung galaxy s advance z totalnie #!$%@? ekranem. Wszystko jest czarne a w szkle są ubytki głębokości do 0.5 cm. Opłaca sir bardziej sprzedać tak jak jest czy wymienić ekran i sprzedać drożej?
  • Odpowiedz
@Vickers213: Nie opłaca się go naprawiać, zobacz na ceny na Allegro tych telefonów. Kompletny ekran+szyba też swoje kosztuje

Dziękuję za rady i plusy :) Co do strony to z czasem będzie lepiej. Pozdrawiam
  • Odpowiedz