Wpis z mikrobloga

#iphone #ios #iphone5

Witajcie, wydaje mi się, że bateria w moim telefonie jest już na wymarciu. Widziałem, że można taką baterie zakupić sobie z potrzebnymi narzędziami do jej wymiany, po czym samodzielnie spróbować takową w urządzeniu wymienić. Mam dwa pytanka:
1. Jaką baterię kupić? Ktoś poleca coś o jakiejś fajnej pojemności, przy jednoczesnym braku obaw o wybuchnięcie telefonu?
2. Słyszałem też, że ludzie sprawdzają w jakiś sposób sprawność swoich baterii... Jak to się robi?

Pozdrawiam serdecznie.
  • 10
@Fawek: jesli chodzi Ci o ile pojemnosci zostalo to apka w stylu battery life /battery health (pomaranczowa ikona baterii)

600+ cykli - pewnie trzeba bedzie wymienic
1000+ cykli - koniec zycia baterii trzeba wymienic.

2. Jesli to iphone 5 to zobacz czy sie nie lapie na darmowa wymiane "apple iphone 5 battery replacement"

3 99% to nie wina baterii wiedz idz do autoryzowanego serwisu ktory znajdziesz na locate.apple.com na bezplatna diagnostyke
@pieczywowewiadrze: Niestety już nie kwalifikuje się na wymianę.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój "wear battery level" w aplikacji "battery life" wynosi tylko 28%, zaleca się wymianę. Co w takim wypadku polecasz zrobić?