Wpis z mikrobloga

Smaczny zbilansowany posiłek:
54g bialka
36,8 tluszczy
64,3g wegli
740 kalorii w całości z uwzględnieniem przypraw i oliwy z oliwek użytej do smażenia kotletów.

Można jeść smacznie i zdrowo tylko trzeba chcieć, największy posiłek dnia, później juz tylko twarożek i shake białkowy przed snem i dzień zamykamy na 1800kcal z 150g białka, 120g węgli, 80g tłuszczy, 35g błonnika i co najważniejsze przez cały dzień ani razu nie jestem głodny.

Do roboty, bierzemy się za siebie grubasy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dieta nieprzerwanie trzymana od 8 tygodni.

#dieta #rottredukcja #odchudzanie #silownia #fitness #grubasy
Pobierz corpseRott - Smaczny zbilansowany posiłek:
54g bialka
36,8 tluszczy
64,3g wegli
7...
źródło: comment_oN6fX2nwIWJNdEFInhy5h0mx7WzngYI3.jpg
  • 17
@daaniel121: @Karoleer: Ja mu nawet nie odpowiadam :D Za dużo trolla w trollu :D

@fotoszop: Były OK, tak wyszły tylko na zdjęciu. Kumpel mój na oleju kokosowym smaży ale kurde ja wolę oliwę bo też względnie zdrowa, dobre tłuszcze a po oleju kokosowym wali cały dom, smalcu nie lubię więc oliwa jest najlepszym wyjściem.

Pozatym nadaje się też do innych rzeczy niż smażenie, zwykle ok 2-3 łyżek dziennie oliwy
@berti: Szejk jest dobry jak masz braki w białku, ja często uzupełniam jak nie chcę dokładać kalorii. Ciężko jest zrobić 100% zbilansowaną dietę żeby wszystko się dopinało. Shake walę jak mam braki przed nocą i obowiązkową jedną miarkę po siłowni z kretą i BCAA, napewno w dni nietreningowe zwykle nie potrzebuje.

Na oliwę odpowiedziałem powyżej, tutaj artykuł argumentujący że do smażenia też się nadaje ze źródłami:
http://gurbacka.pl/czy-na-oliwie-z-oliwek-mozna-smazyc/

Ale zgodzę się oczywiście