Wpis z mikrobloga

I JAK TAKI DOBRY I UCZCIWY CHŁOPIEC JAK JA MAM WAM K---A ZAUFAĆ I ODDAĆ WAM SWOJE DZIEWICTWO, WY RÓŻOWE OSZUKAŃCE. TO JAK POKOCHAĆ DWIE RÓZNE OSOBY, ZYJESZ Z KIMS INNYM A PO KĄPIELI KŁADZIE SIĘ W TWOIM ŁÓZKU KTOŚ ZUPEŁNIE INNY. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #truestory #wtf #polskiyoutube
Obserwatorzramienia_ONZ - I JAK TAKI DOBRY I UCZCIWY CHŁOPIEC JAK JA MAM WAM K---A ZA...

źródło: comment_SYxddWgW7zI5mA9eoJF5eIHnjSOBJN5E.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: moze cie rozbawie ale ja uzywam tylko i wylacznie pomadki i tuszu do rzęs. Nie uznaje fluidow - sruidow bo nie umiem udawac kogos kim nie jestem. Jesli facetowi nie spodobam sie bez tapety to trudno, taka juz k---a jestem. Niech splynie fala hejtow. Amen.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ ból dupienie o malowanie się jest śmieszne,bo większość facetów i tak w związku gdy kobieta nie dba o siebie, zaczyna tracić nią zainteresowanie. A pokazywanie zdj nastolatek albo 20stek niby bez make upu, których jest procentowo mniej Niż 5% kobiet w określonym przedziale, sprawia,że ten wpis jest porostu głupi. I znam te nie masujące się i malujące. Nawet są dwie siostry 21 lat i 14. Maluje się ta 14 i
  • Odpowiedz