Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ jaka karuzela #!$%@? w komentarzach, to ja nie mam pytań... nie pomaluje się - wszystkie stuleje wychodzą z piwnicy, żeby móc się wyżyć, pomaluje się - hurr durr, jak tak można, nosić na twarzy cale zaopatrzenie Rossmana.
Dziewczyna jest makijażystką, to jest jej praca. Pomogła wielu dziewczynom pozbyć się kompleksów spowodowanych przez takie #!$%@? komentarze jak Wasze. Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy poświęcają swój czas na hejtowanie innych w internecie...
S.....n - @Obserwatorzramienia_ONZ jaka karuzela #!$%@? w komentarzach, to ja nie mam...
  • Odpowiedz
Wiecie dlaczego kobiety się malują?


A tak w ogóle to też miewam przebarwienia na ryju, jakieś wypryski czasem, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby to zaszpachlować.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ no to gratulacje, że Ci się udało, "no i ja się pytam, i dumny Ty z siebie jesteś?" :P
Ogolnie to szczerze trochę smutam za każdym razem jak ktoś wrzuca takie posty, a banda pawianów komentuje, żeby sie dowartościować. To jest rzeczywisty człowiek, któremu w życiu nie powiedzielibyście tego w twarz, ale w internecie można się brandzlować do tego, że jest się lepszym i nareszcie można nawrzucać jej bez konsekwencji.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: oh look, it's this thread again.
Kilka rzeczy:
1. Drugie zdjęcie jest z odpowiednim oświetleniem i miną, na żywo makijaż aż tak dobrze nie działa. Można co nieco zakryć i wykonturować, ale nietrudno zauważyć która jest wymalowanym ziemniakiem a która nie.
1a. W świetle dziennym najłatwiej dostrzec wszelkie mazidła na twarzy.
2. Mimo tego, jestem zwolenniczką robienia makijażu. Znam dosłownie jedną kobietę która widzę że zupełnie się nie maluje
  • Odpowiedz
@KrzLis Zawsze kisnę z takiego podejścia. Jaki jestem sprytny - zabiorę na basen. XD Ja nienawidzę basenu, nie umiem pływać i boję się głębokiej wody, a jak facet na 1 lub 2 randkę zaprasza mnie właśnie tam, to już wiem, że to mentalna stuleja. I jest tendencja, że im mniej atrakcyjny, tym bardziej naciska na ten basen. :D
  • Odpowiedz
Jak tak czytam co te niebieskie piszą na tym wypoku, to już całkiem tracę nadzieję. :(

@beatha: co piszą? To, że nie lubią być oszukiwani? Czy to, ze im się nie podoba?

Jeśli jednak myślałaś, ze lubią jak się ich oszukuje, albo podobają im się brzydkie dziewczyny, to bardzo dobrze, ze tracisz nadzieję, choć bardziej pasuje określenie ,,pozbywanie się złudzeń".

Oczywiście pomijam jakieś chamskie teksty, ale najważniejsze wnioski są taki
  • Odpowiedz