Wpis z mikrobloga

#samsung #marshmallow #bug #fingerprintscanner #android

6.0.1

Unable to use fingerprints. Device restarted. Enter password, then fingerprints can be used next time device locked.


http://forum.xda-developers.com/note-4/help/unable-to-fingerprint-lock-device-t3367704/page2

nic nie rozumiem

telefon po restarcie pyta o "hasło zapasowe" zanim, można użyć odcisku palca, ale żeby zmienić to "hasło zapasowe" zaraz po restarcie, wystarczy zeskanować odcisk palca? Gdzie tu jest sens?

Hasło zapasowe powinno być trudne i tylko w razie zepsutej palcówki, stanowić zapasowe logowanie do telefonu. W takim wypadku, normalni ludzie zrezygnują z super trudnych haseł zapasowych [jak ja].

Czytam, że jest to zabezpieczenie, przed ominięciem skanera linii papilarnych, czy ktoś słyszał, aby wszystkie modele tel. z androidem miały ten sam problem na Marshamllow? czy to tylko Samsung?

#motorola #lgphone #htc #samsungphone #telefony
k.....v - #samsung #marshmallow #bug #fingerprintscanner #android

6.0.1

 Unable ...

źródło: comment_347g2Pz4vKUaBVrU0I2sxGYWpp8yCZlb.jpg

Pobierz
  • 6
@twinzpl: w sumie otagowałem #bug
ale piszą, że nie #bug, tylko tak powinno być, żeby ktoś nie obszedł skanera
problem mają ci co im się to włącza co chwilę, nie wiadomo dlaczego [takich tez sporo]

to się zastanawiam czy warto innego Samsunga kupować za pół roku, jeśli mają źle zintegrowany skaner, dla mnie to jedna z najwygodniejszych rzeczy w telefonie