Wpis z mikrobloga

@donpokemon: :(
W sumie to smutne, ta gra jest troche niezbalansowana. Zamek dość mocny, Bastion tez niezły, na dlugie mapy nekro absolutnie wymiata skalowaniem a wrota żywiołów to chyba durny żart, że nagle od kiedy ma się dostęp do feniksów, ma sie #!$%@? prawie 2x przewagę nad przeciwnikiem -- no i czary - jest parę czarów must have , trochę fajnych/sytuacyjnych i reszta śmieci --
@alex-fortune:
Zamek- op jednostki, niektórzy bohaterowie koksy ( sir milluch z prędkością + itemami na na prędkość)
Bastion- defensywne op ścierwo, słabo z dystansowymi stoi
Cytateda- jeszcze bardziej defensywne op ścierwo, też słabo na dystans+wolne jednostki
Forteca-magia + dobre jednostki +najlepszy strzelec w grze + drogo w lu
Twierdza- behemoty w pierwszy tydzień? Czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wymiatacz eSek czasem i eMek, mocno atak
@Saper9:

Zamek- op jednostki, niektórzy bohaterowie koksy ( sir milluch z prędkością + itemami na na prędkość)

Ładny powerspike na kusznikach, przyzwoita kawaleria i krzyżowcy z double atakiem, gryfy też fajne blokują kontrakat z tego co pamiętam? No i Sir Mullich kozak xD coś oprócz tego co napisałęm warto wiedzieć?

Bastion- defensywne op ścierwo, słabo z dystansowymi stoi

Jak defensywnie op ścierwo? W sensie, że dużo hp krasnale i drzewka i
Zamek- op jednostki, niektórzy bohaterowie koksy ( sir milluch z prędkością + itemami na na prędkość)


Ładny powerspike na kusznikach, przyzwoita kawaleria i krzyżowcy z double atakiem, gryfy też fajne blokują kontrakat z tego co pamiętam? No i Sir Mullich kozak xD coś oprócz tego co napisałęm warto wiedzieć?
Bastion- defensywne op ścierwo, słabo z dystansowymi stoi

Jak defensywnie op ścierwo? W sensie, że dużo hp krasnale i drzewka i unicorny? :P
@Saper9: Wiadomo, portal miejski duzo wazniejszy ;) o Archaniołach zapomniałem :/
Co do Lochu - Zapomniałem o minotaurze <3 base damage kosmiczny.

W ogóle co do Wrot Żywiołów to lubię grać tym typem co ma zbuffowane earth/magma elementale, wtedy magma elementalne to potwór mocny xD
@Gumiack: dodać artefakt na zawsze prostą strzałkę, plus precyzja,modlitwa i wróg od razu chce uciekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alex-fortune: jestem troszkę nubkiem jeśli choci o takie słownictwo/taktyki. Możesz wytłumaczyć o co cho?

Qmpel kiedyś chciał mi udowodnić,że bohaterem samej mocy można rozwalić maga... jak mu rzuciłem mass slowa , kilka razy blind a potem ciągle implozję to zmienił nastawienie ( ͡ ͜ʖ
@Saper9: Czego konkretniej nie rozumiesz, określenia Power Spike? Chodzi o moment, w którym dana rzecz ( tu - jednostka ) notuje wzrost stosunku siła/kasa ( w tym wypadku średnio zadany damage na walkę / jednostka ). Strzelcy na przykład, jako, że zadają więcej damageu im jest ich więcej, są w stanie bardziej oslabic przeciwnika, co sprawia, że ten przeciwnik jest w stanie Ci mniej oddać i ta różnica to jest w