Wpis z mikrobloga

@yellowman: nie grałem w HOTA, jakoś piraci do mnie nie przemawiają w tym świecie fantasy


@czlowiekproso: przydaje się też na duże (najbardziej op startowa umiejka z fortecy- przez nią jest też często banowany na turniejach, podobnie jak Sir Mullich ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) ale ulepszanie gremlinów jak dla mnie nie ma sensu za dużego. Jako jedynka i to średnia za dużo nie
  • Odpowiedz
@Saper9: Jest kilka magów którzy na S-kach się sprawdzają
1.Solmyr
2. Ten z deszczem meteorytów z lochu
Tymi grałem na poziomie niemożliwym na randomowych s-mapach 1v1
ale co racja to racja moc jest lepsza od magi na małych mapach chyba że bierzemy bohaterów których uwzględniłem
  • Odpowiedz
@Arkatch: pytanie tylko na ile rzuceń wystarczy im many. Solmyr potrzebuje chyba koło 20 many na swój łańcuch, ile ten z lochu to nie wiem. Uderzy raz/dwa , dobrzy będzie czyścił mapkę ale na armię wroga nie wystarczy
Randomowe mapy to już w ogóle rak. Ile to razy miałem rejżdża jak stąd do Jerozolimy bo ostatni wróg był odcięty przez góry,a w żadnym mieście nie było lotu ani wrót wymiarów
  • Odpowiedz
@Arkatch Problemem z czarem berserk jest to, że jest w Magii Ognia. Grając pvp nikt nie będzie marnował slotu umiejętności na nią, chyba, że ma do wyboru Learning czy inny Mistycyzm.

@Saper9 Profesjonalni gracze praktycznie nigdy nie wybierają bohaterów magii, chyba że umawiają się wcześniej na "Wojnę Magów". Mając Solmyra na 15 lvlu zamieniłbym go w każdej chwili na Hacka, Gunnara, Tazara, Tyraxora czy Alkina na lvl 5 z Magią
  • Odpowiedz
@saper9: jeśli miałbyś chęć to mógłbyś wypróbować hota ale nie grając piratami skoro ich nie lubisz, ale innymi zamkami. Jest pare poprawek moim zdaniem. Szczególnie z balansem. Koniec op farmienia szkieletów
  • Odpowiedz
@yellowman: raczej podziękuję i tak. Wersja GoGowa,na której teraz pomykam (wydałem te kilka ojro na to,mimo,że mam na półce płyty #bogactwo Ale ten sposób mam 100% działalności,zgodności plus aktualizacje) też jest troszkę połatana i np. komputer już buduje ulepszone ważki w cytadeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poyoupadam: za dużo PvP nie grałem,ale zawsze mnie wkurzało,jak gościu w jednej chwili jest w jednym
  • Odpowiedz
@Saper9 Podłączam się pod post @yellowman . HOTA wprowadza kilka świeżych zmian, farmienie szkieletów nie jest już tak niebywale op, z 12 Vampire Lordów nie podbijesz już całej mapy itd. Dodatkowo nowe banki z jednostkami promują Leadership, Archery przydaje się bardziej (możesz mieć power stack cyklopów), nawet Scouting jest ulepszony.

Jest dużo ciekawych kanałów graczy HOMM III, po obejrzeniu kilku meczy może Ci się diametralnie zmienić pogląd na Heroesy. Niestety,
  • Odpowiedz
@poyoupadam: nadal wolę jednak klasyczną wersję,może kiedyś jak mi się przeje...ale wtedy znowu zainstaluję dzikie hordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do tych gameplayów- widziałem kilka z nich ( rozwalanie legionów za pomocą 30 diabłów i 1k cyklopów) ale jak dla mnie większość to ustawione teatrzyki dla sztuki. Choć przyznaję,czystego gameplaya od 0 do końca nie widziałem
Co do ruskiego-cyka blyat rush B ( ͡°
  • Odpowiedz