Wpis z mikrobloga

K-------a, kiedyś podrywałem dziewczynę ze ścianki wspinaczkowej, ogólnie RAZ poszliśmy na jakiś spacer czy coś tam, już nie pamiętam, ale, że non stop była zajęta nauką + mieszka na jakimś wypiździejewie za Gdynią, to olałem sprawę i wróciłem do swojego życia. Laska przestała chodzić na ściankę i generalnie miałem z nią kontakt tylko przez Fejsa, ale parcia nie było, to się do niej nie odzywam. No i chyba od pół roku co jakiś czas do mnie pisze, wysyła coś w stylu

<3


Albo jakiegoś buziaka, chwilę ze mną pogada i ucieka, bo musi się uczyć (ona się non stop uczy odkąd ją poznałem, dafuq dude). I nie kumam o co jej chodzi, w sumie prawie mnie nie zna, a i tak utrzymuje ze mną jakiś tam kontakt, może niechcący ją w sobie rozkochałem i teraz ją nieświadomie friendzonuję? XD

#kobiety #bekazrozowychpaskow

Tyle, że odzywa się tak raz na 2-3 tygodnie, pogada ze mną 10 minut max i spada, wtf.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: jeśli nie zmyśliłeś tej historii to napisz jej od razu, że jesteś zajęty, no chyba że szuka tylko kolegi. Ale wydaje mi się że ona to taka #foreveralone i może byłeś pierwszym który zwrócił na nią uwagę i zaraz sobie zaczęła wyobrażać nie wiadomo co i czeka aż w końcu się weźmiesz za nią.
  • Odpowiedz
@darkroman: ale ona serio jest taka 8/10 o.O poza tym nie dopisałem, że wcześniej ją w sumie podrywałem i zagadywałem, podrzucałem autem na busa, zapraszałem na parę imprez etc i zawsze w------e we mnie motzno, to ją olałem ;)
  • Odpowiedz
@Luxik: jeżeli idzie jak po grudzie to sobie daruj, dziewczyna ma być fajna od samego początku, a nie jakieś chore akcje. Serio, lepiej sobie ją daruj, bo prędzej czy później się na tym przejedziesz. Chyba, że chcesz tylko zaliczyć i wsio :>
  • Odpowiedz
@3Xpro: nie no, stary, ja mam dziewczynę, więc i tak mi nie zależy, zastanawiam się o co jej chodzi po prostu, bo jak byłem wolny i za nią latałem, bo wydawała się spoko, to ciągle się wykręcała, nie przyszła na żadną imprezę na jaką ją zapraszałem, raz byliśmy na spacerze i to właściwie tyle ;p a tak to jak do niej zagadałem, to się uczyła czy coś i tak jałowy
  • Odpowiedz