Wpis z mikrobloga

Ej Mirkorodzino podrzuccie namiar na #dietetyk w #krakow Wołam jeszcze #dieta #mikrokoksy może #fitness bo wy się na tym znacie jak mało kto. Chodzi mi o kogoś sprawdzonego, zaangazowanego w to co robi. Chciałbym rozpisać jedzenie, nauczyć się prawidłowo odżywiać. Do zrzucenia jakieś parenascie kilo, bez pośpiechu. Jakieś pomysły?
  • 23
  • Odpowiedz
@Johnny_Revolta: jeżeli nie masz problemów zdrowotnych to nie potrzebujesz dietetyka, serio, szkoda kasy. Wystarczy trochę poczytać jak wyliczyć swoje makro, kalorie, jakie produkty to te zdrowe, a w sklepach czytać etykietki produktów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kielek to ja wiem :) ale widzisz, ja nie mam czasu. Wiecznie brak czasu. Wolę skonfrontować się ze specjalistą. Później może i będzie tak jak piszesz, ale póki co - chciałbym się z kimś skonsultować.
  • Odpowiedz
@Johnny_Revolta: Wiedz, że dietetyk nie będzie mieć litości dla Ciebie i twojego portfela i rozpisze Ci jakieś łososie, warzywa na parze i inne, nie dość że drogie to jeszcze weź to przygotowywuj codziennie.
  • Odpowiedz
@Karoleer: ze slodkiem? i co bedzie jadl? ryz ze sterydami? wybacz, ale koksy #!$%@? sie znaja na dietach - bzdurne wyliczenia makro, zero badan krwi, wszystko na jedno kopyto -podziekuje za takie cos
  • Odpowiedz
@Karoleer: o tak - znam te rakowe powiedzonka i bro science - koksy znaja anatomie,metodyke, diety itp -gowno prawda - bija towar jak #!$%@? i przy minimalnym trzymaniu miski masz efekty - nie robmy z nich Bogow -oni Nie maja pojecia o prawdziwym zywieniu ludzi, dzieci, chorych - maja utarte schematy jak Czarny Furiat i inni- to ciut za malo jak na dietetykow
  • Odpowiedz
@rudy_bigos xDDD
Dietetyk w rodzinie czy sam skonczyles bezuzyteczny kierunek i teraz buldupisz w internecie? Napisz do slodkiego, zapytaj, pogadamy bo poki co nie masz zielonego pojecia jak wygląda prowadzenie przez zawodowca.
  • Odpowiedz
@Johnny_Revolta: Ćwiczyłem z Wojtkiem i nauczył mnie wielu zajebistych rzeczy, efekty były też zajebiste. W stu procentach zna się na rzeczy i wyjaśnia przy okazji wszystkie mechanizmy. Podobnie jest z resztą. Oni działają jako team - każdy zajmuje się czymś innym. Masz tam trenerów, fizjoterapeutę, dietetyka i coacha. Skontaktuj się z nimi i po prostu porozmawiaj. Myślę, że przy rozmowie sam będziesz w stanie ocenić czy są w stanie dać
  • Odpowiedz
@Johnny_Revolta rozumiem i nadal odradzam wszelkiej masci dietetykow. W znakomitej wiekszosci prehistoryczna wiedza, czysta teoria. Nie lepiej zaufac komus, kto przeprowadzil liczne metamorfozy zarowno na swoim ciele jak i na wielu podopiecznych?
  • Odpowiedz