Wpis z mikrobloga

@k__d: przez noc dostawałem ketonal (3 kroplówki) ale i tak nie mogłem spać. Na odchodne też poprosiłem o jedną porcję. Idę spróbować się przespać.
Powodzenia życzę ()
@gruby1232: hej Cumplu :) Znasz jakiegoś rehabilitanta z Mikołowa, Tychów i okolic? Chodzę do Kotajnego do Katowic, ale właśnie kończy mi się ostatnia wizyta w cenie zabiegu i to co mi teraz proponują trochę odstrasza (1200 za 10 spotkań). Czy może wydać tą kasę? Pozdrawiam
@k__d:

Przeniosłem swoją operację(po nowym roku zrobię), mam trochę rzeczy do ogarnięcia, a w codziennym zyćiu daje radę, wieczorami pobolewa. Jak Twoja rehabilitacja?
@k__d U mnie jest ok. Pełny wyprost mam już od dawna, dziś udało mi się uzyskać pełne zgięcie ;d Jedyny problem jest taki, że czwórka nie chce rosnąć :/
tak, oprócz siłowni mam kinezyterapie + elektrostymulacje. Wydaje mi się, że problem leży w tym, że w ciągu dnia boje się obciążać operowaną nogę w takim samym stopniu jak zdrową. Problem jest w głowie, a nie w kolanie :P
@N0_Witam: O, ktoś odkopał stary temat, miło. Operacje robiłem za czasów studenckich i w trakcie wakacji, więc niestety nie pomogę, bo nie musiałem brać urlopu. Ok. cztery tygodnie po operacji chodzi się o kulach, a potem powoli je odstawia, cały czas szanując nogę - miałem łagodny przypadek i praca pod okiem fizjoterapeuty trwała kilka miesięcy. Fizyczna praca związana ze staniem odpada na początku, później tez bałbym się o nogę
Jestem świeżo po szyciu łąkotki przyśrodkowej i rekonstrukcji ACL, znajdzie się tu ktoś po podobnym zabiegu i opowie jak przebiegał powrót do sprawności?