Wpis z mikrobloga

@k__d: Witam, witam ja miałem tak samo w lutym zerwane acl i uszkodzona łękotka. W maju zrobili mi artroskopie i na tym skonczyli. Mogli mi zrobić w jednym czasie ale się nei zgodziłem ze względu na szkołę. :D
  • Odpowiedz
@k__d: no nie daj się - kiedyś też mnie składali - wiązadło właściwe rzepki poszłoooo a i prywatnie robiłem za pierwsze pieniądze z delegacji .. lepsze to niż ewentualne kalectwo przez NFZ !
  • Odpowiedz
@k__d: Mi nikt nie chciał wierzyć, ale dzień po wyjściu ze szpitala odstawilam przeciwbólowe, bo to nie jest dla mnie jakiś mega ból. Czasem mocniej zarwie, ale nic, co byłoby tak mocne, żeby brać leki z kategorii morfiny.
A lekarze obstawiali u mnie bol taki, że bym bez leków nie wyrobila
  • Odpowiedz
@k__d: Rehabilitację zacząłem po około miesiącu od samego zabiegu. Wynikało to z tego że lekarz który mnie prowadził praktykuje metodę "mało inwazyjną" jeżeli chodzi o powrót do zdrowia. Jeżeli chodzi o samą rehabilitację to od momentu kiedy zacząłem, rehabilituje się do dzisiaj i na pewno jeszcze parę ładnych miesięcy to potrwa. Chodzę do fizjoterapeuty prywatnie i tobie też to zdecydowanie polecam. Jakość świadczonych usług w zakresie fizjoterapii na fundusz pozostawia
  • Odpowiedz
@k__d: PRZEDE WSZYSTKIM REHABILITACJA :D Skąd jesteś ?
1.Szyna cpm, unikniesz problemów o których pisał @cibronka
2.Rehabilitacja od razu.
3.Krio, naświetlania, elektrostymulacja co by 4 głowy nie uciekał.
4.Jak się zrosną blizny to jedziesz konkretnie z tematem.
5.wszystko przychodzi z czasem co byś
  • Odpowiedz
tak :D i jak się sprawuje noga?


@k__d: słabo
sam ACL jest zrobiony dobrze
wyprost w zasadzie mam prawie 100%
natomiast mam inne problemy z kolanem ze względu na to że kilka lat chodziłem i grałem z zerwanym ACL i mam zniszczony staw kompletnie (i elementy powiązane np rozciągnięta mocno torebka stawowa)
  • Odpowiedz
@gruby1232: dziękuję, właśnie pana Piotrka polecił mi terapeuta z bielskiego Lukasza - pan Rafał bodajże. Słyszałem, ze są do niego terminy długie, wobec tego zadzwonię tam już w tym tygodniu
  • Odpowiedz
@Igielny: @gruby1232: teź mieliście taki okropny ból? Operacja była ponad 24 h temu, a dzisiaj jak trochę spróbowałem ćwiczeń i chodzenia o kulach w łusce to mam okropny ból, wczoraj tak nie rwało :(
  • Odpowiedz