Wpis z mikrobloga

@k__d: pamiętaj tylko zeby nie rozciągnąć acla! Czyli bez siadania noga na nogę i wypychania goleni do przodu względem uda- znam sporo osób którym operacja poszła dobrze ale rozciągnęli przeszczep i dupa, kolano niestabilne i trudności nawet z chodzeniem. Trzymaj sie Mireczku, powodzenia, czeka cie dużo zabawy :)
@maureliush1: no właśnie była jeszcze babeczka i mówiła o tym noga na nogę i innych, ale nie pamiętam już, chyba tam zadzwonie i poproszę źeby mi to wytłumaczyła (zakazy, nakazy mam)
@k__d polecam poprosić o znieczulenie przy wyciąganiu drenu z kolana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2,5 roku po rekonstrukcji here i 2 po usuwaniu fałdu błony maziowej w drugim kolanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@k__d obydwa? Ten z piszczeli nie bolał wcale, ale ten z samego środka kolana spowodował lekki dyskomfort... A tak serio to mój ortopeda z CMC mówił że część pacjentek porównuje ból do tego przy porodzie, więc całkiem spoko
@k__d w plecach to norma do podawania leków. Jak nie bolało to zazdroszczę motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorsze było parę godzin po operacji jak Cię swędzą jajka i nie możesz się podrapać bo ich nie czujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@k__d: do założenia szwów jest koniec świata, a od pierwszej rehabilitacji nowe życie. Operacje miałem 7 lat temu, od tego czasu rower, sport, bieganie i zero problemów czy jakiejś niestabilnosci :)
@k__d: przezylam, jakos rok po operacji dopiero odzyskalam pelne zgiecie, kleczenie niestety boli i nie wiem czy kiedys jeszcze zrobie to z pelna przyjemnoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w kazdym razie mam nadzieje, ze u ciebie wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku.